Reklama
Reklama

Sylwia Przybysz w trzeciej ciąży! "Ależ będzie gromada!"

Sylwia Przybysz (24 l.) na Instagramie poinformowała, że jest w zaawansowanej ciąży. Żona Janka Dąbrowskiego (26 l.) już wkrótce urodzi ich trzecie dziecko! Życzenia i gratulacje napisali m.in. Wersow, Lil Masti, czy Adam Zdrójkowski. Pomponik dołącza się do życzeń!

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zostaną rodzicami po raz trzeci!

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski to młodzi celebryci i influencerzy. Choć jak na swój młody wiek są bardzo dojrzali i odpowiedzialni. Para znała się od lat, a w czerwcu 2022 roku się pobrali. Przygotowania do ceremonii i relację za ślubu można było oglądać na Instagramie, bo było na bogato!

Reklama

Sylwia Przybysz w trzeciej ciąży! "Ależ będzie gromada!"

Youtuber i influencer Jan Dąbrowski wraz z Sylwią Przybysz doczekali się już dwóch córeczek: Poli (3 l.) i Neli (2 l.). Wygląda na to, że już wkrótce powitają kolejnego braciszka lub siostrzyczkę!

Celebrytka pochwaliła się zdjęciem, na którym ma na sobie założone tylko rozpiętych dżinsy. Piersi zasłoniła kwiatami piwonii, a uwagę przyciąga spory już ciążowy brzuszek.

Influencerzy młodego pokolenia od razu pośpieszyli z gratulacjami. Swój zachwyt wyraziła WersowLil Mastii (też obecnie w ciąży) i Adam Zdrójkowski, który aż skomentował: "Ależ będzie gromada!"

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski: młodzi i odpowiedzialni

Młoda para influencerów może być dobrym przykładem także dla starszych celebrytów. Sylwia i Janek wielokrotnie wypowiadali się na temat szczęśliwego rodzicielstwa, a fani i ludzie z show-biznesu nie mogli zrozumieć, w jaki sposób znajdują oni czas dla siebie, na pracę i oczywiście dla dzieci.

"Ja jestem w szoku, bo wszyscy myślą, że jest bardzo ciężko. W weekendy jesteśmy sami z dziećmi, nie ma żłobka, nie ma opiekunki. Mówię do Jaśka, że mamy tyle czasu, bo one się tak fajnie ze sobą bawią, tak się sobą zajmują. Są już duże, więc my nudzimy się trochę" - mówiła Sylwia Przybysz w rozmowie z "Dzień Dobry TVN".

Pomponik gratuluje i życzy wszystkiego dobrego dla mamy i maluszka!

Zobacz też:

Lil Masti wygina się i ćwiczy w ciąży. "Fasolka z radości aż skacze"

Wersow upodabnia się do Dody? "Jak dobrze zrobiona 40-tka"

Youtuber zdradza, ile wydał na nieruchomości. Kwota powala!

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz przyjęli rodzinę z Ukrainy! "Są już z nami"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sylwia Przybysz | Jan Dąbrowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama