Reklama
Reklama

Sylvester Stallone przyłapany na randce. Niewiarygodne kto mu towarzyszy

Dopiero co media obiegły pogłoski o rozwodzie Sylvestra Stallone'a (76 l.) i jego żony Jennifer Flavin (54 l.). Chwilę później kobieta zrezygnowała z rozstania. Tymczasem okazuje się, że po tej burzy ich związek przeżywa prawdziwy renesans.

Kłopoty w małżeństwie Sylvestra Stallone'a

Sylvester Stallone 25 lat temu poślubił swoją trzecią żonę Jennifer Flavin. Spośród wszystkich małżeństw hollywoodzkiego aktora to trwało najdłużej. Wcześniej żonami sławnego Rambo były Sasha Czack - 11 lat pozostawała z nim w związku i Brigitte Nielsen - małżeństwo przetrwało zaledwie 2 lata.

Flavin aktora wiele łączy. To z nią doczekał się trzech córek: Sophie, Sistine Rose i Scarlet Rose. Ponadto Stallone miał ogromny tatuaż z wizerunkiem Jennifer Flavin na prawym bicepsie. Jednak w ubiegłym miesiącu aktor przykrył go zdjęciem Butkusa, psa Rocky'ego z przebojowych filmów.

Reklama

Powodem tej zmiany tatuażu był konflikt z Jennifer. We wrześniu żona aktora złożyła pozew o rozwód, stwierdzając w dokumentach sądowych uzyskanych przez Page Six, że jej 25-letnie małżeństwo zostało "nieodwracalnie zerwane".

Decyzja o tak radykalnym kroku była spowodowana tym, że Sylvester Stallone miał rzekomo wydawać ogromne sumy pieniędzy nie konsultując zakupów z żoną.
Stallone  jednak zaprzeczył  tym twierdzeniom. "Nie zakończyliśmy związku z tak trywialnego powodu" - mówił dla TMZ.Chwilę później aktor zaczął publikować na swoim Instagramie zdjęcia z żoną, co miało sugerować, że para ma zamiar się pogodzić.

Rozwodu jednak nie będzie

Pod koniec września Stallone i Flavin poinformowali media, że doszli do porozumienia. 

Widać, że po tym krótkim konflikcie ich związek na nowo nabiera rumieńców. Gwiazdor filmów "Rambo" i "Rocky" i była modelka zostali sfotografowani, gdy w czwartek 6 października opuszczali restaurację Ralpha Laurena "The Polo Bar". Para dała się przyłapać podczas wyjścia z romantycznej kolacji. Zarówno Stallone, jak i Flavin wyglądali na bardzo zadowolonych ze swojego towarzystwa. Oboje szli ze wyraźnie uśmiechnięci, trzymając się za ręce.

Zobacz też:

Jak mieszka Sylvester Stallone? Oto jego nowy dom pełen piękna

Gwiazdor "Rambo" skomentował wojnę. "Szczęść Boże wszystkim..."

Zraniony Kurzajewski wreszcie odpalił do byłej żony: "Nie pozwolę". Smaszcz zepsuła urodziny Cichopek

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sylvester Stallone | Jennifer Flavin
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy