Reklama
Reklama

Sykut-Jeżyna komentuje aferę w "Tańcu z Gwiazdami". Ma radę dla Rutkowskiego: "nie powinien mieszać pracy z tańcem"

Coraz głośniej o konflikcie w "Tańcu z Gwiazdami". Spór między byłym detektywem Krzysztofem Rutkowskim a jurorką Iwoną Pavlović skomentowała prowadząca program Paulina Sykut-Jeżyna. Również zwycięzca poprzedniej edycji tanecznego show Piotr Mróz odniósł się do sprawy.

Krzysztof Rutkowski, były detektyw, a obecnie uczestnik najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami" nie jest zadowolony z faktu, że jego taniec w pierwszym odcinku show został fatalnie oceniony przez jurorów. Najniższą ocenę wystawiła mu Iwona Pavlović. "Czarna Mamba" dała mu zaledwie jedynkę. 

Rutkowski twierdzi, że Pavlović nie była obiektywna. Jego zdaniem to zemsta. Niska ocena jego tańca wynikała z faktu, że detektyw próbuje rozpracować sprawę Wojtka z Zanzibaru i celebrytów, którzy gościli w jego ośrodku. Wśród znanych nazwisk korzystających z usług oszusta pojawia się również nazwisko jurorki. 

Reklama

Pavlović zaś twardo argumentuje przyznaną Rutkowskiemu "jedynkę": "Pan Rutkowski otrzymał jedynkę, bo... bo nie potrafi tańczyć i nie zrobił ani jednego kroku tanecznego, nie zasłużył na wyższą ocenę".

Sykut komentuje aferę w "Tańcu z Gwiazdami"

Konflikt między Rutkowskim a Pavlivić skomentowała w rozmowie z Jastrząb Post prowadząca program Paulina Sykut-Jeżyna. Prezenterce nie podobają się wypowiedzi Rutkowskiego, w których atakuje wieloletnią jurorkę z ogromnym doświadczeniem tanecznym:

"To nie powinno mieć miejsca. Najlepiej, żeby Krzysztof zajął się tańcem, bo to bardzo ciekawie mu wychodzi, a jurorzy są od tego, żeby oceniać i ma prawo się komuś się coś nie podobać. Myślę, że najlepiej by było, gdyby Krzysztof skupił się na pracy i przygotowaniach do tańca, a nie zabawiał się w detektywa. Ale on taki jest, więc chyba wiele mu trzeba wybaczyć, ale nie powinien mieszać pracy z tańcem."

Piotr Mróz kibicuje Rutkowskiemu

Podobnego zdania jest zwycięzca poprzedniej edycji "Tańca z Gwiazdami" Piotr Mróz. Aktor znany z serialu "Gliniarze" uważa, że detektyw Rutkowski powinien wycofać swoje oskarżenia wobec Iwony Pavlović

"Apeluję, żeby Krzysztof się z tego wycofał, bo to może doprowadzić do niepotrzebnych zgrzytów i może wywołać sensację, które na dobrą sprawę nie zaistniały w sferze publicznej, a zostaną nadmuchane przez media i to się może skończyć nieprzyjemnościami dla pani Iwony, mimo że jestem przekonany, że nic złego w tej kwestii nie zrobiła".

Piotr Mróz jednocześnie cieszy się z udziału Rutkowskiego w tanecznym show. Trzyma kciuki za niego, bo uważa, że osobowość byłego detektywa ubarwia program.

"Powiem szczerze, że mimo braku umiejętności tanecznych, ja kibicuję Krzyśkowi, jest takim złotym ptakiem tej edycji i myślę, że na pewno dostarczy dużo kontrowersji i humoru".

Kolejny występ Rutkowskiego w "Tańcu z Gwiazdami" będzie można oglądać na antenie Polsatu już w poniedziałek wieczorem o godz. 20.05. Będziecie oglądać?

Zarówno nowe, jak i archiwalne odcinki "Tańca z gwiazdami" możecie oglądać na Polsat Box Go pod tym linkiem.

Zobacz też:

Mąż Iwony Pavlović oburzony insynuacjami Rutkowskiego. Zakpił z byłego detektywa i dał mu dobrą radę

"Taniec z gwiazdami": Krzysztof Rutkowski ostrzega Iwonę Pavlović. Wspomina o Interpolu

Natalia Janoszek gorzko o bollywoodzkiej karierze: "Nie miałam z kim się tym wszystkim cieszyć"


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama