Reklama

Reklama

Reklama

Sybilla Rostek, czyli seksowna Ruda z polskich seriali. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda!

Sybilla Rostek jako rudowłosa piękność pożerała serca męskiej widowni. Na planie również grała uwodzicielską kobietę, której nie mógł oprzeć się serialowy Tadzik Norek i Karol Krawczyk z "Miodowych lat". Jak zmieniła się aktorka, która uniknęła show-biznesowego blasku fleszy? Wiemy, jak dziś wygląda i... jesteśmy zachwyceni!

Rudowłosa aktorka, choć pojawiała się w topowych (na ówczesne czasy) polskich serialach, to nie zrobiła oszałamiającej kariery celebryckiej. Jak wygląda po latach?

Sybilla Rostek, czyli Ruda z "Miodowych lat"

Sybilla Rostek grała między innymi rolę "Marioli Majdan" w kultowym serialu "Miodowe lata". Oprócz kuszącej wdziękami "Rudej" sąsiadki Tadeusza Norka (Artur Barciś) i Karola Krawczyka (Cezary Żak) zagrała także w "Złotopolskich", "Lokatorach", "Wiedźminie", "Bulionerach". Co więcej, miała okazję pracować w filmach takich jak "Gąszcz" czy "Fuks".

Serial "Miodowe lata" w czasie swojej świetności (emisja w latach 1998-2003) cieszył się oglądalnością na poziomie miliona widzów. Niestety, Rostek nie wykorzystała potencjału, aż ostatecznie porzuciła występowanie w filmach i serialach. Poświęciła się tworzeniu teatru.

Reklama

Sybilla Rostek: Nie uwierzycie, jak teraz wygląda!

Sybilla Rostek urodziła się 26 września 1972 roku. Dziś kończy okrągłe 50 lat. Pomimo popularności, aktorka postanowiła wykorzystać swoje umiejętności na deskach teatru.

"Jesteśmy Teatrem na Banicji, bo taka nazwa najmłodszej sceny w moim rodzinnym Nowym Sączu oddaje jej status w tym mieście, czyli bezdomność" - mówiła Sybilla Rostek w 2016 roku dla "Gazety Krakowskiej".

To, co nie zmieniło się przez te wszystkie lata to kolor włosów aktorki. Można nawet pokusić się na stwierdzenie, że jest on o wiele bardziej intensywny, niż przed laty. "Ruda" z "Miodowych lat" od czasu do czasu publikuje zdjęcia na Instagramie pod nickiem @rosmeryyong.

Oto, jak zmieniała się aktorka. Zobaczcie zdjęcia z "kiedyś" i z "dziś". Sybilla wygląda rewelacyjnie!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Miodowe lata | Sybilla Rostek | Adam i Ewa

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy