Reklama

Reklama

Reklama

Stockinger rozstał się z partnerką! "Marcin Hakiel i Kasia Cichopek się rozwodzą, więc w sumie i na mnie i na Kasię nadeszła pora"

Tomasz Stockinger znów jest singlem! Gwiazdor „Klanu” wyjawił w jednym z tygodników, że nie jest już ze swoją partnerką. Co ciekawe, dostrzega pewną analogię do… Kasi Cichopek i Marcina Hakiela!

Tomasz Stockinger: trudna operacja i nowy związek

Tomasz Stockinger dwa lata temu poważnie zachorował na serce. Lekarze zrobili wszystko, co mogli, by uratować mu zdrowie i życie, za co aktor był im niezmiernie wdzięczny.

Kiedy udało mu się dojść do siebie, poprawiła się nie tylko jego sytuacja zdrowotna, ale także uczuciowa. Otóż, gwiazdor "Klanu" zakochał się ze wzajemnością w kobiecie o imieniu Katarzyna.

Reklama

Początkowo na temat swojego związku nie chciał się rozgadywać. Nie przeszkadzało mu jednak to, by zabrać partnerkę na imprezę branżową, a konkretnie na pokaz Doroty Goldpoint. Wówczas zaliczyli medialny debiut na ściance. Kilka miesięcy później pojawili się jeszcze razem na premierze teatralnej.

Tomasz Stockinger rozstał się z partnerką Kasią

Wówczas wszyscy myśleli, że Tomasz Stockinger spotkał na swojej drodze tę jedyną i ich związek jest nierozerwalny. Niestety, jak się okazuje, ich relacja popsuła się na tyle, że doszło do zerwania! Te wieści potwierdził sam zainteresowany w rozmowie z tygodnikiem "Na żywo". Co ciekawe, porównał się nawet do "Cichopków", widząc najwidoczniej pewną analogię między ich związkiem a swoim. Najwidoczniej uznał, że skala jego rozstania jest równa tej związanej z rozwodem jednej z najpopularniejszych niegdyś par w show-biznesie.

"To jest rok wielkich rozstań. Marcin Hakiel i Kasia Cichopek się rozwodzą, więc w sumie i na mnie i na Kasię nadeszła pora. Oczywiście nie zamierzam opowiadać o szczegółach tej sytuacji. Ale to prawda. Więc wszelkie romantyczne wizje są mi teraz zupełnie obce. Nie będzie romantycznego przesiadywania z ukochaną przy kominku" - powiedział tygodnikowi.

Ale to nie koniec smutnych informacji. Otóż, "Na żywo" informuje również, że była już partnerka Tomasza Stockingera przechodzi bardzo trudny okres, co ma związek z chorobą.

Gwiazdor "Klanu" na jej prośbę nie chciał jednak komentować tych informacji. Nie zaprzeczył jednak, że coś jest na rzeczy.

"Kasia bardzo mnie prosiła bym tego nie komentował. Jest w tak trudnym okresie, że nie dziwię się, że chciała uzyskać trochę przestrzeni wokół siebie i zająć się sobą" - wyznał.

Pani Kasi życzymy dużo zdrowia!

Zobacz też:

Tomasz Stockinger wkurzył się na Gąsiorowską. Za co?

Tomasz Stockinger znów uległ pokusie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Stockinger

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy