Reklama

Reklama

Reklama

Spekulacje na temat Lewandowskich potwierdzają się. Ania już uczy się języka

Robert Lewandowski (33 l.) nie ukrywa, że marzy o tym, aby od nowego sezonu grać już w barwach Barcelony. Ania Lewandowska już uczy się hiszpańskiego, dom na Majorce czeka, a Bayern Monachium pozostaje nieugięty... Niemiecki klub ani myśli pozbywać się swojego największego asa. Co w tej sytuacji zrobi Lewandowski?

Robert Lewandowski: transfer do Barcelony

Robert Lewandowski znajduje się u szczytu swojej kariery. Napastnik Bayernu Monachium osiągnął już niemal wszystko, o czym tylko można marzyć. Oprócz wspaniałych sukcesów na boisku, może poszczycić się gigantycznym majątkiem, obejmującym m.in. luksusowe posiadłości oraz restaurację. Jest jednak jeszcze coś, po co chciałby sięgnąć Robert Lewandowski. Piłkarz pomimo poważnego, jak na sportowca wieku, nie zamierza rezygnować z dalszego rozwoju. Zawodnik Bayernu Monachium na zwieńczenie swojej kariery sportowej chciałby przenieść się do Barcelony. Obecny klub nie jest jednak zadowolony pomysłem Polaka. Wyraźnie widać, że zarządowi zależy na tym, aby Lewandowski dokończył swój kontrakt, który obowiązuje go jeszcze przez rok. Pojawia się tylko pytanie, czy za 12 miesięcy Barcelona nadal będzie chciała podpisać umowę ze starszym o kolejny rok zawodnikiem?

Reklama

Piłkarz zdaje się nie zważać na zamieszanie, które wynikło w związku z potencjalną zmianą klubu i jak gdyby nigdy nic, szykuje się do ewentualnej zmiany miejsca zamieszkania. Robert Lewandowski poczynił już przygotowania do wyjazdu do Hiszpanii, a jego żona rozpoczęła naukę hiszpańskiego. Zarówno on, jak i Ania nie ukrywają, że przeprowadzka na południe Europy to ich wielkie marzenie. Para posiada już warty 3,5 miliona euro dom na Majorce, w którym prawdopodobnie spędzi sporą część tegorocznych wakacji. Również w wypowiedziach Roberta Lewandowskiego można wyczuć ogromne pragnienie przeprowadzki do Hiszpanii.

Spekulacje na temat Lewandowskich potwierdzają się

Robert Lewandowski nie ma najmniejszych wątpliwości, że Barcelona to w chwili obecnej najlepszy klub, o jakim mógłby marzyć jako piłkarz. Niestety pragnienie zawodnika może nie zostać zrealizowane, jeżeli Bayern Monachium pozostanie nieugięty. Robert Lewandowski wyraźnie nie chce zaogniać sytuacji i podczas wywiadów wypowiada się bardzo ostrożnie. Podczas rozmowy z dziennikarzami w Monako za wszelką cenę próbował unikać tego tematu.

Choć Bayern Monachium mógłby zarobić fortunę na sprzedaży Lewandowskiego do Barcelony, zarząd na razie wstrzymuje się z decyzją. Niewątpliwie odejście Polaka znacząco osłabiłoby zespół.

Tymczasem Robert Lewandowski musi stawić czoła innym problemom. Wkrótce ruszy proces karny wytoczony przez Lewandowskich byłemu menedżerowi piłkarza, Cezaremu Kucharskiemu. Mężczyzna miał próbować wyłudzić od zawodnika niemal 20 milionów euro. Bardzo prawdopodobne, że sądowa batalia mocno odbije się na wizerunku Lewandowskiego, co może mieć poważne konsekwencje. W końcu sporą część pensji piłkarza stanowią właśnie kontrakty reklamowe. 

Zobacz też:

Joanna Opozda w objęciach z Vincentem. Niewiarygodne, jakie ubrania nosi po domu

Krzysztof Pachucki z "Rolnika" zaginął kilka dni przed śmiercią. To był początek końca?

Monika Richardson w objęciach miłości. Ukochany zdjął spodnie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Robert Lewandowski | Anna Lewandowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy