Reklama
Reklama

Damiano z Maneskin zaczepił Roberta Lewandowskiego i poprosił o wspólne zdjęcie

Robert Lewandowski z żoną Anią przebywają w Cannes, gdzie właśnie odbywa się festiwal filmowy. Para pojawiła się na premierze filmu "Elvis". Lewy został zaczepiony przez lidera zespołu Maneskin, który poprosił naszego piłkarza o wspólne zdjęcie.

Damiano z Maneskin poprosił o zdjęcie Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski wyjechał na wakacje. Kapitan polskiej reprezentacji wybrał się z żoną do Cannes, gdzie aktualnie trwa 75. Festiwal Filmowy. Para pojawia się wśród największych gwiazd. Anna Lewandowska pokazała na Instagramie, jak pozuje z Georginą Rodriguez. Później para wzięła udział w dwóch imprezach. Premierze filmu "Elvis" oraz evencie Choparda. 

Reklama

Podczas gdy nasi celebryci fotografowali się na czerwonym dywanie przed premierą filmu, do kapitana polskiej reprezentacji podszedł lider zespołu Maneskin (posłuchaj!). Okazuje się, że Damiano David jest fanem piłki nożnej i bardzo chciał mieć zdjęcie z jednym z najlepszych piłkarzy świata, czyli Robertem Lewandowskim.

Wspólna fotografia Damiano i Roberta zrobiła furorę na Twitterze. Polscy fani Maneskin byli pod wrażeniem. 

Przypomnijmy, że Maneskin są gośćmi w Cannes i wzięli udział w premierze filmu Baza Lurhmanna o Elvisie. Grupa wykonuje piosenkę "If I Can Dream" wykorzystaną w obrazie o królu rocka. Dlatego też wokalista Damiano David, basistka Victoria De Angelis, gitarzysta Thomas Raggi i perkusista Ethan Torchio pojawili się na czerwonym dywanie wraz z głównymi bohaterami filmu, Austinem Butlerem i Tomem Hanksem.

Zobacz też:

Lewandowscy w Cannes! Kreacje... dyskusyjne. Chyba niezbyt udany debiut

Prezent na Dzień Matki? Sklep ojca Rydzyka proponuje Kartę Rozmowy Małżeńskiej

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Uczestnicy zabrali głos: "To nie walka na śmierć i życie"


***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | Robert Lewandowski | Damiano David
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama