Reklama
Reklama

Sonia Bohosiewicz znalazła pocieszenie po rozwodzie? Jej nowy wybranek to podobno znany komik!

Sonia Bohosiewicz (46 l.) ma za sobą trudne chwile. W czerwcu rozstała się ze swoim wieloletnim mężem Pawłem Majewskim, z którym była związana przez przeszło 14 lat. Wszystko wskazuje jednak na to, że zdołała przepracować traumę związaną z rozstaniem i otworzyła się na kogoś wyjątkowego. Serce skradł jej pewien komik?

Sonia Bohosiewicz - rozwód

Sonia Bohosiewicz za wszelką cenę stara się chronić swoje życie prywatne. Z tego względu unika opowiadania o rodzinie i związkach w wywiadach. Przez wiele miesięcy krążyły jednak plotki o tym, że w jej relacjach z mężem Pawłem Majewskim nie dzieje się najlepiej. Spekulowano nawet o poważnym kryzysie małżeńskim... Aż tu nagle gruchnęła informacja o rozwodzie pary!

Zażyłe stosunki tej dwójki to już nic więcej jak duchy przeszłości - sąd potwierdził, że Sonia Bohosiewicz jest już rozwódką. Co ciekawe, cała sprawa miała rozegrać się jeszcze przed wakacjami. Gdy portale plotkarskie rozpisywały się więc o kryzysie w ich małżeństwie, to w rzeczywistości małżeństwa już nie było:

Reklama

Żadne z zainteresowanych nie zabrało jednak głosu w tej sprawie. Dopiero teraz na światło dzienne wychodzą nowe informacje! Co wiemy?

Sonia Bohosiewicz znalazła nową miłość?

Choć echa przykrych wieści dot. małżeństwa starszej z sióstr Bohosiewicz nie zdążyły jeszcze na dobre umilknąć, już pojawiła się nowa sensacja. Jak donosi tygodnik "Na żywo", serce Soni Bohosiewicz może być  już zajęte. Aktorka ponoć pała sympatią do pewnego znanego komika. Mowa o Rafale Paczesiu, których wielu może kojarzyć z niewybrednych żartów.

Trzeba przyznać, że mężczyzna odnosi w swoim fachu niemałe sukcesy, a Polacy chadzają tłumnie na jego występy. Pacześ podbił już nie tylko polskie sceny, ale także coraz lepiej radzi sobie poza granicami kraju. Nie tylko przygotowuje świetne stand upy, ale także pisze książki. Do tej pory wydał już dwie pozycje: "Grube wióry" i "Ostatni śnieg".

Niedawno gwiazdor osiągnął szczyt swoich marzeń i zaprezentował swoje umiejętności w Nowym Jorku, gdzie wystąpił w cieszącym się wielką sławą "Hotham Comedy Club". Swoje wrażenia opisywał potem w mediach społecznościowych z wielką pieczołowitością:

"Byłem o włos, żeby zrezygnować i możliwe, że teraz stałbym na parapecie pokoju hotelowego, a wiatr suszyłby moje ostatnie łzy przed skokiem. A tak mogę powiedzieć "występowałem w najlepszym komediowym klubie na świecie. Występowałem na tej samej scenie co Jerry Seinfeld, i nikt mi tego nie zabierze. Wniosek? Nigdy nie przestawaj marzyć, nigdy nie rezygnuj, życie jest nieodgadnione. Możesz wszystko, a za najważniejsze chwile w swoim życiu nie zapłacisz gotówką....".

Sonia Bohosiewicz i Rafał Pacześ spotkali się w Nowym Jorku?

Warto w tym miejscu odnotować, że Sonia Bohosiewicz również wybrała się do Stanów Zjednoczonych, co relacjonowała pokrótce na swoim profilu. Jakby tego było mało, pokusiła się nawet o zostawienie kolejnej poszlaki w sieci, gdyż skomentowała wpis Paczesia. Odpowiedziała na jego wyznania w nader żartobliwy sposób.

"Nie suszyłyby Ci włosów powiewy wiatru, bo okien nie da się otworzyć! Ale zawsze są przecież mosty..." - napisała.

Czyżby przebywała z Rafałem w tym samym hotelu? Jej słowa mogą na to wskazywać!

Zobacz też:

Sonia Bohosiewicz wykiwała wszystkich plotkarzy! Sprawa jej rozwodu została dawno załatwiona

Kryzys w związku Soni Bohosiewicz? Wakacje spędziła bez męża...

Sonia Bohosiewicz przeżywa kryzys w małżeństwie? Będzie rozwód?

Sonia Bohosiewicz znów na detoksie! "Covid był gorszy"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rafał Pacześ | Sonia Bohosiewicz
Reklama
Reklama
Reklama