Reklama
Reklama

Kryzys w związku Soni Bohosiewicz? Wakacje spędziła bez męża…

Sonia Bohosiewicz (46 l.) tej jesieni wybrała się z synami do Nowego Jorku. Natarczywe pytania o nieobecność męża zbyła ogólnikową uwagą na temat jego awersji do podróży. Rzeczywiście, wiele osób odczuwa tak paraliżujący strach przed lataniem, że woli w ogóle nie wsiadać do samolotu. Czy właśnie o to chodzi?

Sonia Bohosiewicz i Paweł Majewski, syn znanego reżysera Janusza Majewskiego są małżeństwem z 14-letnim stażem. Dochowali się dwóch synów: 13-letniego obecnie Teodora i 10-letniego Leonarda. To właśnie chłopcy namówili mamę na wycieczkę do Nowego Jorku, o której od dawna marzyli. Jak stwierdziła aktorka na Instagramie:

"Miłość do dziecka. Najpiękniejszy rodzaj uczucia”

Po czym kupiła bilety, spakowała walizki i na początku października poleciała z synami zwiedzać najsławniejsze miasto Stanów Zjednoczonych. Sumiennie zrealacjonowała na Instagramie przebieg podróży, ze startem samolotu włącznie. To jednak sprowokowało niewygodne pytania:

Reklama

"Dlaczego zawsze jeździ pani albo sama, albo z dziećmi, bez męża?"

Bohosiewicz szybko udzieliła ogólnikowej odpowiedzi, sugerując, że jej mąż ma wrodzoną awersję do wyjazdów:

"Nie wszyscy musza lubić podróże,  a mój maż nie lubi". 

Sonia Bohosiewicz wyjeżdża bez męża

Rzeczywiście, jest wiele osób, które nie lubią rozstawać się z domem, są też tacy, którzy boją się latać, a dla planety byłoby nawet lepiej, gdyby takich osób było jak najwięcej. Aktorka zresztą nigdy nie odbosiła się ze swoim związkiem. O wiele chętniej niż z mężem, fotografuje się z teściem. Jednak, jak twierdzi „Dobry Tydzień”, ostatnio pojawiło się więcej niepokojących sygnałów:

"Paweł Majewski, z którym jest w związku od 2008 roku, nie towarzyszył Soni w żadnej wakacyjnej wycieczce. Nie był też obecny na 50. rocznicy ślubu jej rodziców. Aktorka postanowiła zorganizować tę uroczystość nie tak, jak dotychczas, w restauracji męża nad Zalewem Zegrzyńskim, ale w innym miejscu. Na jej Instagramie  znalazł się widoczek w Chorwacji, który gwiazda opatrzyła muzyką". 

„Dobremu Tygodniowi” podejrzane wydało się, że aktorka wybrała piosenkę zespołu ABBA „The Winner Takes It All” powszechnie uważaną za jeden z najbardziej gorzkich utworów o rozstaniu.

Ostatnio Bohosiewicz zamieściła na InstaStory migawkę  z domowego wieczoru filmowego, na którym męża też zabrakło. Czy to wystarczające przesłanki, by spekulować na temat rzekomego kryzysu?

Zobacz też:

Sonia Bohosiewicz przeżywa kryzys w małżeństwie? Będzie rozwód?

Sonia Bohosiewicz znów na detoksie! „Covid był gorszy”

Hucznie zaczęła urlop! Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się na Instagramie

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sonia Bohosiewicz | Paweł Majewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy