Reklama

Reklama

Reklama

Sonia Bohosiewicz przeżywa kryzys w małżeństwie? Będzie rozwód?

Sonia Bohosiewicz (46 l.) to jedna z najbardziej znanych aktorek w Polsce. Gwiazda od 2008 roku jest żoną Pawła Majewskiego. Okazuje się jednak, że u gwiazdorskiej pary wcale nie dzieje się najlepiej. Nie wiadomo jednak, czy to poważny kryzys, czy tylko przejściowe problemy.

Sonia Bohosiewicz to jedna z tych gwiazd, które są bardzo aktywne w social mediach. Aktorkę na jej instagramowym koncie obserwuje ponad 355 tysięcy osób. To właśnie tam 46-latka chwali się swoim życiem prywatnym, a także pokazuje, jak wygląda jej praca "od kuchni".

W okresie wakacyjnym Sonia na InstaStories prezentowała zagraniczne wycieczki. Na większości z nich była sama lub z dziećmi. Na swoich social mediach przestała również pokazywać się z mężem. Czy to oznacza kryzys i wypalenia się uczucia?

Reklama

Sonia Bohosiewicz przeżywa kryzys w związku

Fani Soni Bohosiewicz spekulują, że w jej związku nie dzieje się zbyt dobrze. Okazuje się bowiem, że aktorka sama wybrała się w podróż do Korei, a następnie ona i jej synowie wylecieli na Teneryfę. Wszystkie wakacyjne wycieczki odbyła bez męża, z którym jest w związku od 2008 roku.

Mąż Soni Bohosiewicz nie był również obecny na 50. rocznicy ślubu rodziców aktorki. Jakby tego było mało, 46-latka postanowiła, że rodzinne wydarzenie zorganizuje nie jak dotąd w restauracji męża, a nad Zalewem Zegrzyńskim.

Aktorka wprowadziła również w życiu spore zmiany. Postanowiła, że wykona remont sypialni w swoim przestronnym apartamencie. W przearanżowaniu wnętrza pomagała jej młodsza siostra.

Czy to już koniec jej związku?

Sonia Bohosiewicz - kariera i życie prywatne

Sonia Bohosiewicz urodziła się 9 grudnia 1975 roku w Cieszynie. Urodziła się w rodzinie polskich Ormian. Ma troje rodzeństwa: braci Łukasza i Mateusza oraz siostrę Maję.

Medialnie zadebiutowała w oficjalnym teledysku Anity Lipnickiej "Historia jednej miłości". Jako aktorka pierwszy raz pojawiła się na deskach Teatru Starego w Krakowie. Po studiach dostała angaż w Teatrze Starym w Krakowie, w którym występowała do 2006.

Popularność przyniosła jej wielokrotnie nagradzana rola Hanki B. w filmie "Rezerwat", rola dresiary Nataszy w filmie "Wojna polsko-ruska". Udziela się też w dubbingu. W 2011 roku wystąpiła na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze, gdzie wykonała utwór "Biez mienia".

W 2011 roku wzięła udział w programie muzycznym "Tak to leciało!". Zajmowała się również kabaretem. W 2008 roku wyszła za mąż za Pawła Majewskiego, syna reżysera Janusza Majewskiego. Para ma dwóch synów: Teodora i Leonarda.

Zobacz też:

Ciałopozytywne matki celebrytki. Sprawdźcie, kto chętnie pokazuje siebie i swoje dzieci na Instagramie


Maja Bohosiewicz opowiedziała o swojej chorobie. Wszystko przez kwiaty! "Uklękłam na ziemi i zaczęłam wyć..."

Maja Bohosiewicz pojechała na gapę do Trójmiasta. Jeszcze się tym chwali!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sonia Bohosiewicz | Maja Bohosiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy