Reklama
Reklama

Ślub i wesele na "Farmie" Polsatu. Tego jeszcze nie było! Kim jest szczęśliwa para?

W nagrywanym w sielskich okolicznościach reality show doszło do niecodziennej sytuacji. Dwójka uczestników - Gabriele Dadej i Anna Małysa - wzięła ślub. Jak do tego doszło na pozbawionej wygód "Farmie"? Jak dalej będzie układać się ich relacja? Czy to tylko gra i jak ona się zakończy? Stawką w programie Polsatu jest 100 tysięcy złotych.

O czym jest program "Farma"?

"Farma" to reality show, w którym przyzwyczajeni do wygód i uroków wielkomiejskiego życia uczestnicy, będą musieli przetrwać w warunkach, jakich do tej pory nie znali. Wczesne wstawanie, opieka i obrządzanie zwierząt, prace w polu, posiłki z tego, co uda się im wyhodować, a spokojny sen tylko wtedy, gdy obowiązki na to pozwolą. Do tego pojedynki o przetrwanie, a także zadania, które będą wymagały od nich trudnych decyzji, nie zawsze w zgodzie z ich charakterem.

Burzliwe relacje

Kiedy do jednego domu trafiają młode i atrakcyjne osoby, to niewykluczone są narodziny uczuć między nimi. W pierwszej edycji programu widzowie byli świadkami tego, jak flirtowali ze sobą Kinga Kazimierczak i Kuba "Wojna" Wojnowski. W drugiej edycji uczuciowo jest bardzo burzliwie. Tworzą się rozmaite sojusze, a uczestnicy poświęcają plotkowaniu wyjątkowo dużo czasu. Również tworzące się relacje przeżywają wzloty i upadki, a potem? Dobre pytanie!

Reklama

Gabriele Dadej i Anna Małysa od samego początku zwrócili na siebie uwagę. Połączyły ich rozmowy, wspólne spacery, przytulanie... To wszystko sprawiło, że Ania przy okazji pierwszych nominacji liczyła, że nowo poznany  chłopak odda jej "immunitet" i uchroni przed możliwym odpadnięciem. Tak się jednak nie stało, co wywołało jej złość, a ich relacja stanęła pod znakiem zapytania.

W kolejnych dniach ta dwójka uczestników ponownie się do siebie zbliżyła. W 14. odcinku drugiej edycji po ciężkim dniu Gabriele zaskoczył wszystkich: "Jest jedna osoba, która od samego początku mnie zachwyciła" - zaczął wieczorną przemowę, po czym padł na kolana i oświadczył się Ani! - "Czy chcesz być moją oficjalną... farmerką?" - zapytał wywołując zdziwienie u  pozostałych uczestniczek i uczestników. Ania postrzegana jest jako wyrachowana zawodniczka, która wodzi Gabrysia za nos.

Skoro doszło do zaręczyn, to przyszedł czas także i na ślub. Podżegiwany przez Adama Nowaka Gabriele postanowił, że doprowadzi do ślubu i wesela. Jednak nie takiej reakcji panny młodej się spodziewał. Wyraźnie było widać, że Ania nie wykazywała entuzjazmu, a złożenie przysięgi przyszło jej z ogromnym trudem i dopiero po ponagleniach innych. Jej zachowanie na pewno spowoduje lawinę komentarzy fanów śledzących show. Czy Gabrysiowi da to do myślenia? Oto, jak wyglądała ceremonia:

Wszystko o programie "Farma" - newsy, wideo i dodatkowe materiały

Wszystkie odcinki reality show "Farma" dostępne są w każdej chwili w Polsat Go. W serwisie także odcinki specjalnego programu "Farma. Fajrant" zawierającego nieemitowane na antenie materiały.

Zobacz też:

Uczestniczka "Farmy" budzi duże kontrowersje. Tańczyła erotycznie na krześle!

Marcelina Zawadzka dementuje plotki o "Farmie"! Niezwykłe, co powiedziała.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Farma"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy