Reklama
Reklama

Sensacyjne wieści o Meghan Markle! To nie były plotki o powrocie. Wszystko jasne!

Zaledwie na tydzień przed uroczystą koronacją króla Karola III w mediach pojawiła się zaskakująca informacja. Wygląda na to, że Meghan Markle znów chce podbić świat show-biznesu i bardzo poważnie myśli o... powrocie do aktorstwa. W związku z tym 41-letnia Amerykanka podjęła już pewne kroki. Czy to oznacza, że niebawem znów zobaczymy ją na ekranie?

Meghan Markle - w jakich produkcjach zagrała aktorka?

Dzisiaj o Meghan Markle mówi się przede wszystkim jako o małżonce księcia Harry'ego, jednak warto pamiętać, że księżna z zawodu jest... aktorką. 41-letniej Amerykance udało się wystąpić w takich produkcjach jak: "Zupełnie jak miłość", "Pajęczyna pozorów", "Twój na zawsze", "Iskry miłości" oraz w bardzo popularnym serialu prawniczym "W garniturach", gdzie wcieliła się w rolę Rachel Elizabeth Zane.

Reklama

Choć ukochana księcia Sussexu od jakiegoś czasu przestała pojawiać się na ekranie, teraz okazuje się, że ma zamiar znów wrócić na plan! Wszystko dzięki nowemu kontraktowi, który podpisała z hollywoodzką agencją talentów William Morris Endeavor. WME reprezentowała do tej pory największe gwiazdy show-biznesu, w tym aktora Dwayne'a Johnsona,  piosenkarkę Adele i tenisistkę Serenę Williams.

Oni pomogą Meghan Markle w karierze aktorki

W skład zespołu Meghan Markle wejdzie dyrektor generalny Endeavor Ari Emanuel, a także agenci Brad Slater i Jill Smoller. Agencja będzie również reprezentować księcia Harry'ego, a także pociechy słynnej pary.

Informacja o zawarciu umowy pojawiła się zaledwie tydzień przed koronacją króla Karola III.

"Agencja będzie koncentrować się na budowaniu przedsięwzięć biznesowych księżnej na wielu obszarach, w tym w produkcji filmowej, telewizyjnej, a także współpracy z innymi firmami i organizacjami" - podaje portal Mirror.

Co to oznacza dla kariery Meghan Markle?

Żona księcia Williama znów zacznie grać w filmach?

Przemawiając w filmie dokumentalnym Channel 5 "Harry and Meghan: What Next?", królewski korespondent Simon Vigar spekulował: "Zastanawiam się, czy Meghan wróci do aktorstwa? Myślę, że tak - to więcej niż pewne" - podsumował.

Dodał także, że w pracy przy realizacji programów telewizyjnych znakomicie mógłby spełnić się także mąż księżnej Sussexu.

"Harry mógłby z łatwością zostać prezenterem filmów dokumentalnych o dzikiej przyrodzie. Ma wiedzę i ogromną pasję".

Jak spekulują także magazyny "Mirror" i "Variety", dzięki swoim nowym kontaktom, Meghan Markle ma szansę wystąpić niebawem w "największych produkcjach Hollywood".

W jakiej roli chcielibyście zobaczyć żonę księcia Harry'ego?

Zobacz też:

Książę Harry: wizażysta Daniel Martin ujawnia, jak mu się żyje w Kalifornii 

Meghan i Harry przyłapani na czułościach. Ekspertka od mowy ciała wyjawiła ocenia

Meghan i Harry przyłapani w niezręcznej sytuacji. Meghan ma go dość? Kamery wszystko uchwyciły!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | Książę Harry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy