Reklama
Reklama

Schwarzenegger miał wypadek. Wstrząsający widok

Arnold Schwarzenegger miał wypadek samochodowy w Los Angeles. Zdjęcia z miejsca zdarzenia obiegły media. Rzecznik aktora potwierdził wiarygodność doniesień.

Arnold Schwarzenegger miał wypadek samochodowy. Policja z Los Angeles potwierdza, że w piątek po południu doszło do zderzenia czterech pojazdów. Jedna osoba jest poszkodowana, jej stan jest stabilny, a odniesione obrażenia nie zagrażają życiu.

Arnold Schwarzenegger miał wypadek

Rzecznik byłego gubernatora stanu Kalifornia potwierdził doniesienia mediów. Arnold Schwarzenegger prowadził czarnego SUV-a, który w efekcie zderzenia, znalazł się na dwóch innych autach. 

Na zdjęciach TZM widać przejętego Arnolda Schwarzeneggera (74 l.) i auta, które uległy zniszczeniu. Do wypadku doszło na skrzyżowaniu w Brentwood w Los Angeles. Policja nikogo nie aresztowała. Uczestnicy zdarzenia zostali przebadani na obecność alkoholu, wszyscy byli trzeźwi. 

Reklama

Z raportu dowiadujemy się, że czarny SUV GMC Yukon prowadzony przez aktora, wjechał na czerwonego Priusa i białe Porsche. Jedna osoba została poszkodowana. Przewieziono ją karetką pogotowia do szpitala. Na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń i jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Arnold Schwarzenegger nie został ranny i jest w dobrym stanie. Rozmawiał ze służbami ratunkowymi. Przyczyny wypadku nie są na razie znane. Policja prowadzi dochodzenie.

Darmowe testy w aptekach, skrócenie kwarantanny. Zmiany w walce z koronawirusem

Prof. Miłosz Parczewski przestrzega, aby nie lekceważyć wariantu omikron

***

Zobacz także:

Anna Świątczak miała myśli samobójcze. Zwróciła się do Boga

Ostrowska-Królikowska ma dość afery Opozdów. Nie chce tego komentować

U Zborowskich wielkie zmiany! Szykują się do ślubu!pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Arnold Schwarzenegger
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy