Reklama

Reklama

Reklama

Sara James opowiedziała, jak przygotowuje się do amerykańskiego "Mam Talent". To ciężka praca

Sara James (14 l.) to obecnie jedna z najbardziej obiecujących wokalistek młodego pokolenia. Nastolatka rozpoznawalność zdobyła dzięki udziałowi w amerykańskiej wersji programu "Mam Talent". W najnowszym wywiadzie Sara postanowiła zdradzić, jak wyglądają jej przygotowania do finału show.

Sara James postanowiła spróbować swoich sił poza granicami naszego kraju i wziąć udział w castingach do amerykańskiego "Mam Talent". Jej wykonanie piosenki z repertuaru Billie Eilish tak zachwyciło jurorów show, że ci postanowili wykorzystać złoty przycisk, który zapewnił jej awans do kolejnego etapu show.

Sara świetnie poradziła sobie w półfinale i już niedługo będzie można oglądać ją w finale programu. Niedawno nastolatka pojawiła się w "Dzień Dobry TVN", w którym udzieliła interesującego wywiadu.

Reklama

Sara James opowiada o przygotowaniach do finału w amerykańskim "Mam Talent"

Sara James w rozmowie z Gabi Drzewiecką opowiedziała o tym, jak przygotowuje się do finału show. Okazuje się, że dziewczyna aktualnie przebywa w Los Angeles, gdzie codziennie ćwiczy pod okiem doświadczonych trenerów. 14-latka podziękowała również za każdy głos, który został na nią oddany.

"Dziękuję bardzo, jestem zaszczycona. Dziękuję każdej osobie za każdy głos" - powiedziała Sara w rozmowie z Drzewiecką.

Młoda wokalistka została również zapytana o to, czy dopuszcza do siebie myśl, że wygra amerykański show. Okazuje się, że Sara nie wybiega tak daleko w przyszłość.

"Codziennie są próby, dużo się dzieje i cały czas pracujemy. Trzymam się planu. Najpierw finał i chcę zrobić wszystko, żeby być z siebie dumna. Potem zobaczymy. Chcielibyśmy już bardzo skończyć płytę, bo też to się przeciąga. Na pewno zrobimy jakąś trasę, dużo rzeczy jest do zrobienia. Żyję szczęśliwym życiem" - wyjawiła James w "Dzień Dobry TVN".

Gabi Drzewiecka postanowiła zapytać Sarę o to, czy planuje zostać w USA. Nastolatka wyjawiła, że kiedy skończy się jej udział w programie "Mam Talent", z pewnością wróci do Polski, ponieważ czeka tu na nią szkoła i znajomi. 14-latka postanowiła dać również radę wszystkim tym, którzy boją się spełniać swoje marzenia.

"Na pewno nie możemy się poddawać, bo będzie masa ludzi, którzy na naszej drodze powiedzą nam "nie, nie nadajesz się" albo będzie dużo osób, które mówią dużo, a same nic nie robią. Trzeba iść po swoje, słuchać się serducha, być szczerym w tym wszystkim i otaczać się cudownymi osobami. Tego się trzymam. Iść po swoje i się nie poddawać, bo życie nie jest proste" - powiedziała Sara do widzów "Dzień Dobry TVN".

Sara James - życie prywatne i kariera

Sara James urodziła się 10 czerwca 2008 roku w Słubicach. Uczy się w szkole podstawowej w Ośnie i uczęszcza do szkoły muzycznej I stopnia w Słubicach, gdzie uczy się gry na pianinie. Sara zaczęła śpiewać w wieku 6 lat.

W 2021 wzięła udział w czwartej edycji programu "The Voice Kids". Dołączyła wtedy do drużyny prowadzonej przez Tomsona i Barona. We wrześniu 2021 roku uczestniczyła w programie "Szansa na sukces". Została reprezentantką Polski w konkursie. 19 grudnia wystąpiła w finale Eurowizji Junior i zajęła w nim drugie miejsce.

19 lutego 2022 roku wystąpiła jako gość specjalny w widowisku TVP "Tu bije serce Europy! Wybieramy hit na Eurowizję!".

Wiosną wzięła udział w programie "America’s Got Talent". Po występie w przesłuchaniach otrzymała tzw. złoty przycisk, tym samym zakwalifikowała się do półfinału konkursu.

Zobacz także:

Elżbieta Zapendowska oceniła talent Sary James. Jaki wydała werdykt?

Zapendowska ocenia Sarę James: "Żeby tylko nie zgłupiała z tego sukcesu"

Sara James dostała się do finału "America’s Got Talent". Z kim zawalczy o główną nagrodę?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sara James | America's Got Talent

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy