Reklama
Reklama

Sara James dostała się do finału „America’s Got Talent”. Z kim zawalczy o główną nagrodę?

Sara James (14 l.) może odetchnąć z ulgą po stresującym dniu. W nocy ze środy na czwartek usłyszała cudowne wieści. Okazuje się, że nie tylko jurorzy „America’s Got Talent” zachwycili się jej głosem, publiczność była zgodna – zapewniła dziewczynie miejsce w finale show! Fani gwiazdy wciąż zastanawiają się, czy 14-latka ma szansę wygrać. Przyjrzeliśmy się zatem jej konkurentom.

Sara James zawalczy z nimi w finale "America's Got Talent"

Sara James (posłuchaj!) dostała się do finału "America's Got Talent". Wielki sukces młodziutkiej piosenkarki wiąże się z kolejnym stresem, ponieważ Sara będzie walczyła o nagrodę, czyli milion dolarów z najwybitniejszymi uczestnikami programu. 

Wśród wybranych osób nie brakuje talentów wokalnych. Jednym z nich jest bez wątpienia Drake Milligan (zobacz!), który wykonuje muzykę country. Amerykański aktor i wokalista występował już w "America’s Got Talent" w 2018 roku, lecz niestety zrezygnował z udziału w programie. W trakcie półfinału zaprezentował autorski utwór, który znalazł się na jego EP-ce. Utwór nosi tytuł "Kiss Goodbye All Night".

Reklama

W tym samym stylu muzycznym zaprezentuje się Chapel Hart, czyli grupa trzech energicznych kobiet, które całym sercem kochają country. Panie mają na koncie już dwa albumy studyjne oraz kilka singli. Po ich występie w trakcie przesłuchań jurorzy jednogłośnie stwierdzili, że zespół zasługuje na złoty przycisk.

Na scenie nie zabraknie także uzdolnionego muzyka Avery’ego Dixona, który ponownie zachwyci widzów grą na saksofonie. Historia mężczyzny chwyta za serce. Okazuje się, że Dixon urodził się jako wcześniak, co przyczyniło się do tego jak teraz wygląda i brzmi. Nie każdy patrzył na niego przychylnie. Rówieśnicy często prześladowali go w szkole. Talent młodzieńca sprawił, że podczas przesłuchań prezenter Terry Crews wcisnął złoty przycisk.

W finale amerykańskiego "Mam talent" będzie można podziwiać również magików. Yu Hojin i Nicolas RIBS zaczarują publiczność. Pierwszy z panów zdecydowanie nie należał do czarnych koni programu NBC. Simon Cowell nie był przekonany do tego, by Hojin przeszedł do półfinału, jednak decyzja reszty jury zaważyła na jego awansie. Po kolejnym występie uczestnik zdobył owacje na stojąco i zyskał sobie sympatię widzów, którzy nie mogli nadziwić się jego zdolnościom. Ciekawe, jak wypadnie w finale. 

Drugi parający się magią uczestnik, Nicolas RIBS, pochodzi z Francji. Mężczyzna próbował już swoich sił we francuskim talent show. W 2019 r. brał udział we francuskim programie "La France Incroyable Talent" i dotarł do półfinału. Teraz postanowił dać sobie szansę w USA. 

Na tym kończy się lista szczęśliwców. Do tej pory wyemitowano bowiem trzy z pięciu półfinałowych odcinków. 30 sierpnia i 7 września poznamy kolejnych finalistów.

Jak myślicie, Sara ma szansę na zwycięstwo?

Sara James dostała się do finału amerykańskiego "Mam talent"!

Sara James, młoda wokalistka, która zajęła drugie miejsce na Eurowizji Junior w 2021 r, podbija Stany Zjednoczone. Gwiazda bierze udział w amerykańskim "Mam talent". Po tym, jak podczas przesłuchania Simon Cowell wcisnął złoty przycisk, gwarantując James miejsce w półfinałach na żywo, wrota do wielkiej kariery stanęły przed nią otworem.

W nocy z wtorku na środę miała miejsce premiera półfinałowego odcinka, w którym można było zobaczyć utalentowaną Polkę. Sara zmierzyła się wówczas z utworem "Rocket Man" Eltona Johna. 

Po wybrzmieniu ostatniego dźwięku w studiu zapanowało poruszenie. Wrzawie i oklaskom nie było końca, a podekscytowanie udzieliło się także jurorom, którzy nie szczędzili 14-latce komplementów.

"Wzruszyłem się teraz, bo wiem, jak dużo ten występ dla ciebie znaczy. Tak jak powiedziałem wcześniej, masz tylko 14 lat i czułaś ogromną presję, aby podołać dzisiaj. Wybór piosenki był genialny. Sprawiłaś, że ten utwór brzmiał jakby był twój" - skomentował Simon Cowell.

Heidi Klum wprost stwierdziła, że James jest niesamowita i zafundowała wszystkim kolejny świetny występ. Natomiast Howie Mandel nazwał wykon "zwycięskim występem" i zauważył, że Sara ma głos i wygląd na miarę gwiazdy.

Widzowie ze Stanów Zjednoczonych mieli dobę na oddanie głosów. Mówiło się o tym, że James może znaleźć się w gronie faworytów, ponieważ internet żył jej występem. Tak też się stało!

Dzień po półfinale na kanale NBC transmitowano odcinek, w którym przedstawiono wyniki głosowania widzów "America’s Got Talent". Wówczas miały rozstrzygnąć się losy młodej Polki. Simon Cowell nie miał chyba wątpliwości co do Sary.

Sara James dostała się do finału show! Teraz zawalczy o ogromne pieniądze. Główną nagrodą w amerykańskim "Mam talent" jest milion dolarów, czyli ok. 4 mln 800 tys. zł. Finałowe odcinki show zostaną wyemitowane 13 i 14 września. Wtedy poznamy zwycięzcę.

Zobacz też:

Rodzice Sary James. Najbliżsi, na których zawsze może liczyć

Sara James wygra amerykańskie "Mam Talent"? Bukmacherzy już znają odpowiedź

To ON stoi za sukcesem Sary James? Jej managerem jest polski gwiazdor

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sara James | Simon Cowell | America's Got Talent
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy