Reklama
Reklama

Rodzice Sary James. Najbliżsi, na których zawsze może liczyć

Kim są rodzice Sary James? Pochodzenie wokalistki to niezwykła historia. Utalentowana nastolatka ma polsko - nigeryjskie korzenie, a jej pełne nazwisko to Sara Egwu-James. Po wygraniu polskiej edycji "The Voice Kids" Sara rozpoczyna karierę w USA. Jeden występ wystarczył, by zdobyć serca publiczności programu "America's Got Talent". Sprawdzamy pochodzenie Sary James oraz odpowiadamy, kim są rodzice wokalistki.

Sara James (posłuchaj) ma dopiero 14 lat, a znana jest polskim widzom z wygranej w programie "The Voice Kids". W 2021 roku była bardzo blisko zwycięstwa w konkursie Eurowizji Junior, zajmując drugie miejsce po świetnie ocenianym występie. Teraz Sara James zdobywa serca amerykańskiej publiczności, a młodą wokalistkę cały czas wspierają rodzice. 

Reklama

Sara James w "America's Got Talent"

Choć większość z nas spała, rodzice Sary James oraz sama młoda wokalistka w nocy z wtorku na środę polskiego czasu na pewno nie zmrużyli oka. Wszystko przez "America’s Got Talent", w którym wystąpiła młoda wokalistka. Sara James w "America’s Got Talent" oczarowała nie tylko publiczność. Zachwycony jej występem był Simon Cowell, który nacisnął swój "złoty guzik"

Sara James dostała owację na stojąco, a jurorzy nie mogli wydusić z siebie nic więcej niż tylko zachwyty i "wow". Złoty przycisk, którego użył Cowell oznacza, że młoda wokalistka przechodzi bezpośrednio do półfinałów "America’s Got Talent", które będą transmitowane na żywo.

Po tym niezwykłym występie z oczu Sary James popłynęły łzy wzruszenia, podobnie zresztą, jak jej mamie, która zza kulis wspierała 14-letnią wokalistkę. Mama Sary James, Arleta Dancewicz wybiegła przytulić córkę na scenie, a na koniec obie zostały uściskane przez Simona Cowella

Rodzice Sary James. Mama Arleta Dancewicz

Mama Sary James to Arleta Dancewicz, która jest absolwentką teologii na UAM w Poznaniu. Podobnie jak tata Sary John Egwu-James, Arleta Dancewicz wspiera córkę w jej muzycznej karierze. To właśnie ona towarzyszyła córce w trakcie stresującego występu w "America’s Got Talent", a na koniec utonęła w objęciach prowadzących amerykańskiego programu

Rodzice Sary James. Tata John Egwu-James

Tata Sary James to pochodzący z Nigerii John Egwu-James, wokalista znany m.in. z programów "Bitwa na głosy" i "X-Factor" (skończył studia w Polsce). John James występuje w duecie Loui & John (posłuchaj!). Obecnie życiową partnerką Johna jest Anna Egwu-James, którzy wychowują również kilkuletnią Michelle James, a także Johna Jamesa Juniora.

Afrykańskie korzenie Sary James. Pochodzenie i rodzina

Sara James ma afrykańskie korzenie, z których zawsze była dumna. 14-letnia wokalistka pochodzi ze Słubic. Jako że jej mama jest Polką, a tata Nigeryjczykiem, Sara musiała wiele razy walczyć nie tylko na scenie, ale także wielokrotnie mierzyła się z przejawami rasizmu. Krytykę i hejt najbardziej odczuwa w Internecie, na szczęście ma wspierającą rodzinę.

Sara James może liczyć na troje rodzeństwa: siostrę Michelle i braci Johna oraz Jakuba. Do niedawna Sarze kibicowała także ukochana babcia Zosia, która zmarła w kwietniu 2021 roku, o czym wokalistka poinformowała w swoich social mediach. W "America’s Got Talent" zabraknie jej ukochanej babci, jednak rodzice Sary James oraz rodzeństwo i bliscy na pewno będą jej kibicować. Tak jak cała Polska!

Zobacz także:

Sara James w "America's Got Talent"! Zaskakujące zajście na scenie!

Celine Dion doprowadziła Edytę Górniak na skraj. "Bardzo płakałam"

Justin Bieber doznał częściowego paraliżu twarzy. Wiemy, co się z nim dzieje teraz

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy