Reklama
Reklama

Sandra Kubicka porównała swoich byłych do śmieci. Padły bardzo mocne słowa

Sandra Kubicka (27 l.) zaskoczyła swoich obserwatorów niespotykaną dotychczas szczerością. Piękna modelka przy okazji serii pytań i odpowiedzi z cyklu "prawda/fałsz" zdradziła, co tak naprawdę myśli o swoich byłych partnerach. Padły bardzo mocne słowa!

Sandra Kubicka: związek z Baronem

Związek Sandry Kubickiej i Aleksandra Barona od początku był burzliwie komentowany w mediach społecznościowych. Po nieudanych relacjach gitarzysty Afromentalu z Aleksandrą Szwed, Julią Wieniawą czy Blanką Lipińską, muzyk nareszcie odnalazł swoją bratnią duszę. Para sprawia wrażenie zakochanej po uszy i wszystko wskazuje na to, że oboje świetnie czują się w tej relacji. Zakochani niedawno wrócili z egzotycznego urlopu na Malediwach. Wypoczynek z pewnością dobrze im zrobił.

Reklama

Wyluzowana atmosferą niedawnych wakacji Sandra Kubicka, postanowiła zorganizować dla swoich obserwatorów cieszącą się w ostatnim czasie popularnością zabawę. Na instastory zamieściła specjalne okienko Q&A, w którym internauci mogli wpisywać wszelkie pytania, które chcieliby zadać ulubionej modelce. Wśród nich znalazło się sporo intymnych kwestii. Sandra Kubicka bez wahania udzieliła na nie odpowiedzi. 

Sandra Kubicka porównała swoich byłych do śmieci

Podczas serii pytań i odpowiedzi, internauci dopytywali Sandrę Kubicką m.in. o to, czy byłaby w stanie zaprzyjaźnić się z byłą kobietą swojego obecnego partnera. Modelka odpowiedziała w bardzo stanowczy sposób.

W kolejnym pytaniu fani chcieli dowiedzieć się, czy gwiazda mogłaby wrócić do któregoś ze swoich dawnych partnerów. I tym razem Kubicka pokusiła się o radykalne stwierdzenia.

Sandra Kubicka: kim jest?

Sandra Kubicka przyszła na świat w Łodzi i tam mieszkała do 2008 roku. Po tym czasie wraz z bliskimi przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych. Jej kariera błyskawicznie nabrała tempa. W wieku 13 lat wzięła udział w konkursie, w którym nagrodę stanowiło podpisanie umowy z agencją modelek. Od tego czasu jej kariera nabrała tempa. Ma na swoim koncie liczne kampanie reklamowe oraz występy w teledyskach. Znalazła się również na okładce amerykańskiego Playoboya. Jej nazwisko pojawiło się także na liście stu najpiękniejszych kobiet Ameryki.

Zobacz też:

Sarsa na Times Square. Piosenkarka pochwaliła się sukcesem za oceanem

KRRiT przedłużyła koncesję TVN Siedem. Widzowie odetchnęli z ulgą

Agnieszka Litwin ma nowotwór. Gwiazda kabaretu jest już po operacji!

Koronawirus w Polsce. Ile nowych przypadków? Dane Ministerstwa Zdrowia, piątek 18 lutego

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sandra Kubicka
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy