Reklama
Reklama

"Sanatorium miłości 5". Joanna i Józef odwiedzili "Pytanie na śniadanie". Co wyjawili?

Piąta edycja "Sanatorium miłości" zapowiada się wyjątkowo. Wystarczy spojrzeć na jej bohaterów. Widzowie już zauważyli, że cała dwunastka przeczy stereotypom o polskich seniorach. Joanna i Józef, którzy odwiedzili studio "Pytania na śniadanie" to pełni energii ludzie.

"Sanatorium miłości" to obok "Rolnika" jeden z ulubionych show widzów TVP. Stacja nie tak dawno zaprezentowała uczestników 5. sezonu programu. 1 stycznia zostanie pokazany specjalny odcinek programu, w którym widzowie zobaczą 12. przebojowych seniorów i seniorek. Bohaterowie udadzą się do Buska-Zdroju, by zacząć przygodę swojego życia.

Joanna i Józef z "Sanatorium miłości 5" odwiedzili "Pytanie na śniadanie"

Joanna i Józef bohaterowie najnowszej edycji "Sanatorium miłości" byli gośćmi "Pytania na śniadanie". Seniorzy odwiedzili studio w noworoczny poranek i opowiedzieli o swoim udziale w show. Zdjęcia do 5.sezonu "Sanatorium" kręcono w Busku-Zdroju już jesienią. Zatem sympatyczna para ma już przygodę życia za sobą, teraz czeka ich emisja programu, a co za tym idzie - popularność. 

Reklama

Joanna i Józef nie mogli zdradzić zbyt wiele o tym, co działo się na planie. Czy akurat ich połączyła specjalna więź podczas kręcenia programu? Tego widzowie dowiedzą się dopiero na wiosnę, kiedy TVP wyemituje wszystkie odcinki show. Na razie kuracjusze zaprosili do oglądania odcinka pilotażowego, który TVP pokażę 1 stycznia o godz. 21.20 w TVP1. Zaraz potem zostanie nadany program, odsłaniający kulisy "Sanatorium". 

Czy 5. edycja "Sanatorium miłości" przypadnie do gustu widzom? Jak na razie zgłosili sporo zastrzeżeń.

"Sanatorium miłości 5". Uczestniczki są za ładne? Widzowie nie mają litości

Tradycyjnie, jak w każdej poprzedniej edycji w "Sanatorium miłości 5" wystąpi 12 uczestników: 6 seniorek i 6 seniorów. Czy uda im się dobrać w pary?

Panie, które będziemy mogli oglądać w programie to: AnitaBożenaEwaIwonaJoanna i Ula. Od razu widać, że są pełnymi energii kobietami, które mają jeszcze wiele planów na swoje życie. Niestety, taka inność wobec ogólnie panującego stereotypu seniora nie spodobała się widzom. Niektórzy nawet zarzucają, że oglądający "Sanatorium miłości 5" seniorzy mogą popaść w kompleksy!

Fani programu nie kryją rozczarowania doborem uczestniczek. Niestety, wiele komentarzy dotyczy wyglądu - charakter każdej z nich poznamy bowiem dopiero podczas emisji. Zdaniem widzów, produkcja "Sanatorium" dobiera uczestników tak, aby stworzyli jak największe show i przy tym świetnie wyglądali.

"Dlaczego nie wezmą do takiego programu przeciętnej polskiej emerytki, tylko pokazują jak to niby polskim emerytom się cudownie powodzi".

A Ty? Co wiesz o “Sanatorium miłości"? Rozwiąż test!

Zobacz też:

TYLKO U NAS: Anita z "Sanatorium Miłości" została wykorzystana przez kochanka na 370 tysięcy! "Wyczuł, czego mi potrzeba" 

TYLKO U NAS: Joanna z "Sanatorium miłości" zostawiła synów w USA i wróciła do Polski szukać miłości!

"Sanatorium miłości 5". Wszystko, co chcesz wiedzieć o nowym sezonie!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Sanatorium miłości" | Sanatorium miłości 5
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy