Reklama
Reklama

A Ty? Co wiesz o “Sanatorium miłości”? Rozwiąż test!

“Sanatorium miłości” powraca! W styczniu, w TVP, rusza 5. sezon randkowego show dla seniorów. Zanim zaczniemy śledzić perypetie miłosne nowych kuracjuszy, przypomnijmy sobie, co działo się w poprzednich sezonach hitowej produkcji. Przygotowaliśmy specjalny test, w którym pytamy o ważne momenty z wcześniejszych edycji programu. To jest quiz dla prawdziwych fanów miłości w uzdrowiskach, a pytania mogą być podchwytliwe!

"Sanatorium miłości 5" - nowi uczestnicy i nowe miejsce

Co zaskoczy widzów w “Sanatorium miłości 5"? Z pewnością będzie to nowe uzdrowisko. Tym razem kuracjusze przeniosą się do Buska-Zdroju — miejscowości położonej w województwie świętokrzyskim. Będą tam poddawać się zabiegom wspomagającym rehabilitację zwyrodnień stawów, nadciśnienia tętniczego, dyskopatii i rwy kulszowej. W programie weźmie udział 12 seniorów - 6 pań i 6 panów. Wśród uczestników pojawi się kuracjusz z dalekiej Norwegii. Prowadzącą “Sanatorium miłości 5" pozostaje uwielbiana przez telewidzów i uczestników Marta Manowska.  

Reklama

Zobacz też:

TYLKO U NAS: Anita z "Sanatorium Miłości" została wykorzystana przez kochanka na 370 tysięcy! "Wyczuł, czego mi potrzeba"

TYLKO U NAS: Iwona z "Sanatorium Miłości" została "zagłaskana" przez męża. Teraz szuka przystojnego Hiszpana

"Sanatorium miłości 5" nie zadowoli fanów? Widzowie są wkurzeni: "To mają być seniorzy?"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Sanatorium miłości" | Marta Manowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy