Reklama
Reklama

Rzeźniczak ostro odpowiada Taraszkiewicz. Rozlicza jej zachowanie, choć sam zapomina o córce…

Jakub Rzeźniczak znowu rusza na medialną wojnę z byłą. Po ostatniej wypowiedzi Eweliny Taraszkiewicz, w której matka jego dziecka oskarżyła go o zaniedbywanie ojcowskich obowiązków, mężczyzna przerwał milczenie. W wywiadzie ostro wypowiedział się o swojej ex i zalecił jej skupić się na opiece nad dzieckiem.

Rzeźniczak zapomniał o dniu dziecka. Nawet nie spotkał się z córką

Ewelina Taraszkiewicz nie zamierzała chować głowy w piasek i publicznie wyznała, jak jej były partner, Jakub Rzeźniczak, potraktował swoją córkę w Dzień Dziecka. Jak wyznała, mimo zasądzonego dnia odwiedzin, nie pofatygował się na spotkanie z nią z powodu pilnego lotu do Gruzji, gdzie miał załatwiać "sprawy zawodowe".  Taraszkiewicz postanowiła dać mu jeszcze jedną szansę i zaproponowała, że może wybrać dowolny inny termin, by spotkać się z Inez. Mężczyzna stwierdził jednak, że żaden termin mu nie odpowiada i zupełnie zarzucił ten temat, a do córki nawet nie zadzwonił, by złożyć jej życzenia.

Reklama

"Zaproponowałam, żeby "odrobił" ten dzień wcześniej lub później, ale dostałam odpowiedź, że nie może określić się na ten moment z różnych osobistych powodów. Nie zadzwonił z życzeniami. Inez nie dostała żadnej kartki czy prezentu" - powiedziała "CoZaTydzień" Taraszkiewicz.

To nagły zwrot akcji w relacjach tej dwójki. Przypomnijmy, że jeszcze niedawno Taraszkiewicz broniła byłego partnera, gdy po aferze z Antkiem Królikowskim, ludzie zaczęli go do niego przyrównywać. Wówczas zaznaczała, że jest to krzywdzące i niezgodne z prawdą. Chyba jednak nawet w jej mniemaniu miarka się przebrała.

Rzeźniczak przerwał milczenie. Ma serdecznie dość Taraszkiewicz

Jakub Rzeźniczak postanowił publicznie skomentować rewelacje podawane kolorowej prasie przez Taraszkiewicz, Stwierdził, że nie po raz pierwszy musi się borykać z rozmaitymi oskarżeniami, które są ujawniane w mediach przez jego byłe partnerki, a szczególnie przez matki jego dzieci. Jego zdaniem Taraszkiewicz zwyczajnie przesadza, a jej zachowanie jest "męczące".

"Męczące jest już to wylewanie żali przez panią Ewelinę w mediach. Udziela najpierw wywiadów przy córce, oczerniając mnie, non stop wypowiada się w jakichś mediach"- powiedział serwisowi.

W rozmowie z Plejadą piłkarz ostro skomentował rewelacje na swój temat, sugerując byłej partnerce, by skupiła się na opiece nad córką, zamiast wywoływać medialne sensacje.

"Na świecie jest wielu samotnie wychowujących rodziców, którzy mają jakieś wewnętrzne konflikty, ale nie latają z tym co chwilę do mediów. Od tego są sądy. Sytuacja jest skomplikowana i jeśli tak się martwi o córkę, niech się na niej skupi, a nie szukaniu rozgłosu" - dodał.

Zobacz też:

Jakub Rzeźniczak pochwalił się wyrzeźbioną sylwetką. Internautka porównała go do znanego aktora

Paulina Rzeźniczak mówi wprost o ciąży. Nie gryzła się w język!

Jakub i Paulina Rzeźniczakowie ogłosili powiększenie rodziny! Co za słodziak!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jakub Rzeźniczak | Ewelina Taraszkiewicz
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy