Reklama
Reklama

Jakub i Paulina Rzeźniczak ogłosili radosną nowinę. Ich rodzina wkrótce się powiększy!

W życiu Jakuba i Pauliny Rzeźniczaków szykuje się wiele zmian. Jak radośnie ogłosiła w mediach społecznościowych zakochana para - ich rodzina wkrótce powiększy się o kolejnego członka! Małżonkowie nie kryją dumy, a w komentarzach pod najnowszym wpisem pojawia się mnóstwo komentarzy z gratulacjami. Fani są zachwyceni radosną nowiną!

Jakub i Paulina Rzeźniczak dzielą się swoim szczęściem z fanami

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka, którzy jakiś czas temu zdecydowali się powiedzieć sobie sakramentalne "tak", bardzo chętnie dzielą się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Choć zwykle fani wspierają zakochanych i nie szczędzą im komplementów, niektóre zdjęcia wywołują spore kontrowersje. Tak było w przypadku fotografii, na której piłkarz i jego wybranka zaprezentowali się w dość intymnej sytuacji. W komentarzach rozpętała się wtedy prawdziwa burza.

Reklama

Ostatnio o parze znów zrobiło się głośno. Wszystko dlatego, że pod jednym z najnowszych postów Pauliny Rzeźniczak, jednak z fanek zapytała wprost, czy celebrytka przypadkiem nie spodziewa się dziecka. To pytanie zdecydowanie nie przypadło do gustu małżonce piłkarza, która postanowiła zdecydowanie zareagować i stanąć w obronie swojej prywatności:

"Wiele dostaję tego typu pytań... W ciekawym kierunku zmierza świat, że potrafimy obcym ludziom zadawać moim zdaniem bardzo wrażliwe i osobiste pytania. Ja ludzi, których nie znam bardzo dobrze, nie zapytam między innymi o dzieci, ponieważ nie uczestniczę w ich życiu na tyle, by móc wypytywać o tak prywatne rzeczy [...] Zapominamy, że po drugiej stronie wciąż jest człowiek" - odpowiedziała.

Jakub i Paulina Rzeźniczak ogłąszają radosną nowinę!

Tym razem jednak zakochani nie mogli się powstrzymać i w mediach społecznościowych podzielili się z wielbicielami radosną nowiną. Jak wynika z fotografii, którą małżeństwo Rzeźniczaków umieściło na swoim instagramowym koncie, można wywnioskować, że ich rodzina niedługo nieco się powiększy!

Piłkarz i jego żona poinformowali, że w ich domu pojawił się kolejny pies. Na nagraniu, które można zobaczyć w sieci, widać, jak wyglądały pierwsze chwile spędzone z nową przyjaciółką.

"Pierwsze chwile Sary z nami. Początkowo była bardzo wystraszona, musiała dużo przeżyć w swoim krótkim pieskim życiu. Coraz śmielej bawi się z Luną i Moli i z każdą chwilą czuje się coraz spokojniejsza. Zaliczyliśmy już pierwszą kąpiel i oczywiście siusiu w domu, ale wszystkiego się nauczymy. Bardzo się cieszymy, że możemy dać dom Sarze. Dziś już drugi post w tej tematyce, ale czujemy wielką radość, którą chcemy się z wami podzielić i być może kiedyś ktoś z Was przygarnie pieska, który szuka domu" - można przeczytać pod postem, który pojawił się zarówno na profilu Jakuba, jak i Pauliny.

Nie jest tajemnicą, że Rzeźniczakowie traktują swoje psy jak pełnoprawnych członków rodziny. Nieraz już chwalili się zdjęciami ze wspólnych spacerów czy zabaw w domu.

"Życie bywa przewrotne. Odwiedziliśmy Schronisko dla Zwierząt w Płocku przy ul. Parowej 20, z powodu akcji #DOGadani #sPAROWAni, w której bierzemy udział. Tam spotkaliśmy Sarę, zakochaliśmy się od razu i wiedzieliśmy, że musi być z nami. Sytuacja Sary jest skomplikowana, dlatego na tę chwilę możemy mieć ją tylko na okres tymczasowy, mamy jednak nadzieję, że sprawa potoczy się po naszej myśli i zostanie z nami już na zawsze" - czytamy na Instagramie.

Fani są oczarowani i kibicują zakochanej parze.

"Widać wdzięczność w oczach psiaka za to, co zrobiliście. Naprawdę piękna decyzja" - można przeczytać wśród wielu ciepłych komentarzy, które znalazły się pod postem.

Zobacz też:

Zdrady XXI wieku w polskim show-biznesie. Katarzyna Cichopek, Doda, Opozda

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka zaszaleli na kanapie. Po paru godzinach usunęli zdjęcie 

Jakub Rzeźniczak kłóci się z internautami na Instagramie. Poszło o zdradę

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jakub Rzeźniczak
Reklama
Reklama
Reklama