Reklama
Reklama

Paulina Rzeźniczak jest w ciąży? Influencerka ostro reaguje

Paulina Nowicka (obecnie Rzeźniczak) parę miesięcy temu wyszła za mąż za Jakuba Rzeźniczaka. Pech chciał, że ich znajomość i miłość stanęła w obliczu tragedii małego Oliwiera. Pomimo tego, zakochani wzięli ślub na plaży w Miami. Od tamtego momentu celebrytka otrzymuje wciąż jedno i to samo pytanie. Nic dziwnego, że się wkurzyła!

Paulina Rzeźniczak w ciąży? Postanowiła powiedzieć, jaka jest prawda!

Paulina Nowicka zaskakuje ostatnio nie tylko nową fryzurą, ale też szczerością. Żona Jakuba Rzeźniczaka postanowiła w ostrych słowach wypowiedzieć się na temat ich planów powiększenia rodziny. Plotki o ciąży influencerki powracają niczym bumerang. Tym razem Paulina szybko i dobitnie zakończyła dyskusję.

Paulina Rzeźniczak w ciąży? Ostro miażdży internautę

Paulina Rzeźniczak na Instagramie odpowiadała na pytania fanów w formie słynnego Q&A (questions and answers). Jedno z pytań mocno rozsierdziło młodą mężatkę. Padło pytanie o intymną strefę życia. Nic dziwnego, że tak ostro zareagowała!

Reklama

"Chciałabyś mieć dziecko w najbliższym czasie?" - padło pytanie od internauty.

Właśnie to pytanie mocno zdenerwowało Paulinę i... ma rację! Pytania o tak osobiste kwestie, jak posiadanie lub nieposiadanie dzieci powinno pozostać indywidualną kwestią każdej pary. Już wiele celebrytek mówiło, że tego typu dociekliwe pytania mogą wywołać ból u kobiet, które z jakichś powodów nie mogą zajść w ciążę.

"Wiele dostaję tego typu pytań... W ciekawym kierunku zmierza świat, że potrafimy obcym ludziom zadawać moim zdaniem bardzo wrażliwe i osobiste pytania. Ja ludzi, których nie znam bardzo dobrze, nie zapytam między innymi o dzieci, ponieważ nie uczestniczę w ich życiu na tyle, by móc wypytywać o tak prywatne rzeczy" - zaczęła odpowiadać Paulina.

Paulina Rzeźniczak: "Zapominamy, że po drugiej stronie wciąż jest człowiek"

Niestety, obserwujący nie biorą pod uwagę faktu, że pytania o prywatne kwestie są nie na miejscu. Od wścibskich pytań o dzieci i ciążę nie może się też uwolnić Ewa Chodakowska i Doda.

"Przecież może starają się o dziecko, a może nigdy nie będą mogli mieć, albo po prostu ich nie chcą. Internet jakby rządził się innymi prawami, tutaj zasady, które panują w realnym świecie, nie istnieją. Zapominamy, że po drugiej stronie wciąż jest człowiek" - napisała na Instastory.

Zobacz też:

Jakub Rzeźniczak bezlitosny dla byłych partnerek. W walentynki wszystko im wypomniał

Żona Rzeźniczaka powitała nowy rok w kreacji odsłaniającej niemal wszystko! Nie widać bielizny

Jakub Rzeźniczak dodał urocze zdjęcie z żoną. Internauci podejrzewają, że nowa ukochana jest w ciąży

Jakub Rzeźniczak i Ewelina Taraszkiewicz spotkali się w sądzie ws. alimentów! Nie takiego finału się spodziewali...

Afera z żoną Rzeźniczaka nabiera tempa. Nowicka tłumaczy się ze swoich słów


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Nowicka | Jakub Rzeźniczak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama