Reklama
Reklama

Żona Rzeźniczaka powitała nowy rok w kreacji odsłaniającej niemal wszystko! Nie widać bielizny

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka niedawno wzięli ślub. Teraz para miała okazję spędzić pierwszego sylwestra jako małżeństwo. Trzeba przyznać, że stylizacja żony piłkarza na tę okazję była dość śmiała i wywołała niemałe kontrowersje!

Jakub Rzeźniczak pod obstrzałem mediów

Jakub Rzeźniczak w przeszłości słynął tylko z grania w piłkę, odkąd jednak wyszło na jaw, że zdradził swoją pierwszą żonę, modelkę Edytę Zając, media zaczęły bacznie przyglądać się jego życiu uczuciowemu.

Od tego czasu stał się bohaterem publikacji prasowych. Głośno było nie tylko o jego romansie z prawniczką Eweliną Taraszkiewicz, owocem którego jest córka Inez, ale także późniejszym związkiem z Magdaleną Stępień. Para doczekała się razem synka, jednak rozstali się w atmosferze skandalu tuż przed jego narodzinami. Niestety, chłopiec zapadł na nieuleczalną chorobę i zmarł krótko po swoich pierwszych urodzinach.

Reklama

Fani od początku mieli pretensje do Rzeźniczaka, że nie przeżywa żałoby, za to chwali się romantycznymi chwilami z ukochaną, Pauliną Nowicką, z którą związał się tuż po rozstaniu z Magdą Stępień. Para niedawno wyprawiła ślub i wesele w Miami i oficjalnie są już małżeństwem.

Skąpa kreacja żony Rzeźniczaka w Sylwestra. Odsłoniła wiele!

Tuż przed świętami po miesięcznym pobycie w Stanach Zjednoczonych wrócili do Polski. W kraju spędzili także noc sylwestrową. Na ich profilach na Instagramie nie mogło zabraknąć fotki dokumentującej zabawę. Oboje zamieścili te same zdjęcia, na których pozują przytuleni i uśmiechnięci. Zapewne byłby to kolejny album z sylwestrowymi fotkami, który przeszedłby bez echa, gdyby nie kreacja Pauliny Nowickiej.

Żona Jakuba Rzeźniczaka tego wyjątkowego wieczora postanowiła bowiem założyć na siebie kusą obcisłą sukienkę, która... w połowie była całkowicie przezroczysta! Osłaniała więc spory fragment piersi, a także biodro. Można było odnieść wrażenie, że nie założyła w ogóle bielizny.

Co więcej, jedna z osób napisała, że "myślała, iż ona goła jest". Ponad trzysta innych osób, które polubiły jej wpis, zapewne też tak myślało.

Jak się jednak okazało, kontrowersyjna kreacja ma także wiele zwolenniczek i niektóre fanki zaczęły wypytywać się, skąd pochodzi. Wśród komentarzy nie brak także życzeń noworocznych dla pary. Jak się więc okazuje, pomimo kontrowersji mają nie tylko przeciwników, ale także wielu fanów.

Zobacz też:

Jakub Rzeźniczak dodał urocze zdjęcie z żoną. Internauci podejrzewają, że nowa ukochana jest w ciąży

Jakub Rzeźniczak i Ewelina Taraszkiewicz spotkali się w sądzie ws. alimentów! Nie takiego finału się spodziewali...                

Afera z żoną Rzeźniczaka nabiera tempa. Nowicka tłumaczy się ze swoich słów

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Nowicka | Jakub Rzeźniczak
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy