Reklama
Reklama

Ryszard Petru wziął ślub w tajemnicy. O jego romansie mówiła swego czasu cała Polska

Plotki o romansie Ryszarda Petru i Joanny Mihułki odbiły się w polskich mediach szerokim echem w 2017 roku. W ostatnim czasie o parze było wyjątkowo cicho, a tu nagle wyskoczyła taka niespodzianka. Wygląda na to, że zakochani po latach nareszcie zalegalizowali swój związek. Co wiadomo o relacji słynnego biznesmena?

Ryszard Petru stanął na ślubnym kobiercu

Polskie media obiegła zaskakująca wiadomość. Jak wynika z ustaleń dziennikarzy, słynny polityk i biznesmen Ryszard Petru stanął niedawno na ślubnym kobiercu. Wybranką ekonomisty urodzonego we Wrocławiu jest Joanna Mihułka. Była posłanka na Sejm od teraz będzie posługiwać się podwójnym nazwiskiem.

Zakochani zdecydowali się na kameralną ceremonię, którą udało im się zorganizować z dala od mediów.

Pierwsze doniesienia o romansie Ryszarda Petru i Joanny Mihułki pojawiły się już w 2017 roku. Polityk stał się wówczas bohaterem głośnej afery - w prasie opublikowano zdjęcia biznesmena z nową wybranką. Parę przyłapano w czasie wspólnego lotu na Maderę.

Reklama

Romans Ryszarda Petru i Joanny Mihułki zaczął się od skandalu

Oliwy do ognia dodawał fakt, że 51-latek i jego partnerka zdecydowali się na wakacyjny wypad w tym samym czasie, gdy w parlamencie miały miejsce burzliwe protesty.

Jakby tego było mało, ekonomista był wówczas w związku małżeńskim. W pewnym momencie na temat kontrowersyjnej relacji postanowiła wypowiedzieć się sama zainteresowana. Okazało się, że romans polityków zaczął się dużo wcześniej.

"We wrześniu wzięłam rozwód. A w październiku Ryszard Petru wyprowadził się z domu. Jesteśmy razem. Ryszard był w trakcie separacji, a teraz jest w trakcie rozwodu. To Ryszard złożył pozew rozwodowy" - mówiła w 2017 roku Joanna Mihułka w rozmowie z "Super Expressem".

Kontrowersje wokół romansu Ryszarda Petru

Para długo jeszcze musiała tłumaczyć się ze swojego wyjazdu. Cała sytuacja wywołała ogromne oburzenie i poważnie zachwiało karierę obojga.

"To prawda, straciłam czujność polityczną (...). Ale ja wiem, że nic złego nie zrobiłam. Nadrobiłam swoje dyżury w Sejmie, m.in. w Wigilię i w Boże Narodzenie, a ten wyjazd był zaplanowany wcześniej i w klubie wszyscy o nim wiedzieli. Nie znali oczywiście szczegółów. (...)" - tłumaczyła się przed opinią publiczną w rozmowie z dziennikarzami Onetu.

Teraz zakochani nareszcie zalegalizowali swój związek. Ślub obył się najprawdopodobniej w połowie lutego - informuje serwis Plejada. Wybranka Ryszarda Petru, która także ma za sobą nieudane małżeństwo, w 2019 roku wróciła do swojego panieńskiego nazwiska. Po ślubie z powracającym do świata polityki biznesmenem przedstawiać się będzie jako Joanna Mihułka-Petru.

Zobacz też:

Monika Obara zasłynęła dzięki roli w "M jak miłość". Obiecującą karierę przerwał wypadek

Wieści od Cichopek nadeszły znienacka. "Zabrali im dosłownie wszystko"

Scenarzyści "Na dobre i na złe" szukają ratunku. Chcą prosić o pomoc Foremniak i Żmijewskiego

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ryszard Petru
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy