Reklama

Reklama

Reklama

Ryszard Lasota z "Sanatorium miłości" będzie ojcem?! Zaskakujące, co właśnie potwierdził!

Ryszard Lasota (68 l.) nie znalazł ukochanej w uwielbianym przez widzów show "Sanatorium miłości", jednakże los uśmiechnął się do niego tuż po programie. Uczucie popchnęło go w ramiona niemalże o 30 lat młodszej Hani. Niedawno kuracjusz w rozmowie z Pomponikiem wspominał, że chciałby, aby ich rodzina się powiększyła. Zaskakujące, co wyjawił tym razem...

"Sanatorium miłości" to od kilku sezonów jeden z najchętniej oglądanych formatów w Telewizji Polskiej. Miłosne show dla seniorów tak bardzo spodobało się widzom, że jakiś czas temu zakończył się już 4. sezon programu.

Ryszard Lasota nie był ulubieńcem widzów...

Ryszard Lasota był gwiazdą 1. edycji programu. W "Sanatorium Miłości" nie udało mu się jednak porwać za sobą tłumów, bo w show kilkukrotnie wmieszał się w towarzyskie potyczki. Ryszard krytykował zachowanie innych kuracjuszy, nie potrafił też znaleźć wspólnego języka ze swoim kolegą z pokoju.

Reklama

Lasota nie przypadł również do gustu internautom, którzy okrzyknęli go "marudą i malkontentem". Na facebookowym profilu programu pisali, że Ryszard ma "ciężki charakter". Wszystko wskazuje na to, że przypadł on jednak do gustu ukochanej seniora.

Senior odnalazł w końcu miłość

Tuż po zakończeniu "Sanatorium miłości" szczęście uśmiechnęło się do samotnego Lasoty, bo ponad 30 lat młodsza kobieta wysłała do niego wzruszający list. Dziewczyna nie kryła zachwytów nad Ryszardem, a na pierwszą randkę umówili się na warszawskiej starówce.

Senior zmienił się dla ukochanej i zadbał przy okazji o swoje zdrowie. Lasota schudł ponad 10 kg i zmienił swój styl ubierania na nieco bardziej młodzieżowy. Para zamieszkała też razem w warszawskim gniazdku i korzystają z życia.

Ryszard uwielbia zagraniczne wojaże, a w zeszłym roku porwał ukochaną na wycieczkę do Albanii. Tam para napawała się widokiem pięknych plaż i korzystała z cudownej pogody. Wybrali się nawet do Macedonii Północnej.

Uczestnik "Sanatorium Miłości" jeszcze przed zagraniczną wyprawą zabrał ukochaną na Podlasie. To właśnie tam chciał spotkać się z szeptuchą, by dowiedzieć się, jak będzie przedstawiać się ich przyszłość. Wizjonerka miała dla nich dobre wieści. 100-latka powiedziała zakochanym, żeby starali się o dziecko!

Ryszard z "Sanatorium miłości" będzie tatą?

W tym roku para znów postawiła na zagraniczne wczasy. Jak podaje "Super Express", wybór padł... ponownie na Albanię! Celem ich podróży miała być bowiem miejscowość Golem. Mimo że z poprzedniej wyprawy nie udało im się wrócić w trójkę, to kto wie, jaki będzie finał tegorocznej...

W rozmowie z "Super Expressem" para potwierdziła, że starają się o dziecko! Wiele wskazuje więc na to, że wkrótce mogą spełnić się przepowiednie szeptuchy, a ich rodzina się powiększy!

Zobacz też:

"Sanatorium miłości": Co zostało z miłości Piotra i Marioli? "Związek na odległość trudno utrzymać...

"Władysław z "Sanatorium miłości": Podróż poślubna musi poczekać"

Sanatorium miłości". Władek Balicki wziął ślub. Marta Manowska: "Jestem przeszczęśliwa!"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ryszard Lasota | "Sanatorium miłości"

Reklama

Reklama

Reklama