Reklama
Reklama

Rozstali się, ale nie zapomnieli o tym, co ich łączyło. Oto prawda o relacji Williama z Jeccą Craig

Książę William i Catherine Middleton są małżeństwem od 12 lat. Mało kto pamięta dziś pewnie, że wcześniej książę był zakochany w innej kobiecie. W młodości wybranką jego serca została Jecca Craig. Mimo upływu lat, wciąż mają ze sobą kontakt.

Kate Middleton i książę William od wielu lat stanowią udaną parę. Zaczęli się spotykać jeszcze w czasie studiów, ślub wzięli w lipcu 2011 r., a od tamtego czasu doczekali się trójki dzieci.  Wcześniej jednak William spotykał się z innymi kobietami.

Jecca Craig - kim jest pierwsza miłość księcia?

Książę William i Jecca Craig poznali się, gdy byli nastolatkami. Wiliam miał wtedy zaledwie 16 lat. Rodzina dziewczyny spędzała wtedy większość czasu w Kenii, gdzie jej ojciec prowadził działalność na rzecz ochrony dzikich zwierząt. William przyjechał obejrzeć jego posiadłość i zakochał się z Jecce. Ich związek, mimo że trwał dość długo, nie przetrwał próby czasu. 

Reklama

Para rozstała się, a William po kilku przelotnych romansach związał się z Kate Middleton.

Jecca Craig największą rywalką Kate Middleton?

Po rozstaniu Jecca i William wciąż utrzymywali kontakt - krążyły nawet plotki, że oprócz przyjaźni, łączyło ich coś więcej. W kuluarach mówiło się, że to właśnie dawna miłość była powodem krótkiego rozstania z Kate w 2007 r.  

Jecca i William nie wrócili do siebie, jednak pozostali przyjaciółmi - dawna dziewczyna została zaproszona na ślub książęcej pary w 2011 r., a kilka lat później, to ona zaprosiła Williama na swój ślub.

Co dziś robi Jecca Graig? 

Po rozstaniu z księciem Williamem Jecca skupiła się na swojej karierze zawodowej. Zdobyła tytuł doktora University College London, a obecnie - tak jak kiedyś jej ojciec - jest aktywną działaczką na rzecz ochrony środowiska. Była jedną z inicjatorek organizacji  Panthera, zajmującej się ochroną dzikich kotów. Jest również współzałożycielką organizacji Stop Ivory, której celem jest zatrzymanie nielegalnego handlu kością słoniową.

Jecca nie może narzekać również na życie prywatne - w 2016 r. wzięła ślub, wraz z mężem doczekali się syna.

Czytaj również:

Książę William poszedł bez Kate na ślub swojej byłej

Wieści o żonie Harry'ego obiegły świat. Meghan ma powód do świętowania

Sekret piękna księżnej Kate. Czy poprawiała urodę?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: książę Wiliam | Kate Middleton
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy