Rozenek z radości aż go pocałowała. Majdan pochwalił się nowym zdjęciem!

Radosław Majdan (50 l.) nie krył swojej radości. Wyjątkowe zdjęcie, które opublikował w sieci, szybko zostało hitem - i to nie tylko dzięki promiennemu uśmiechowi mężczyzny, ale też ze względu na żonę, Małgorzatę Rozenek-Majdan (44 l.). Udzieliło jej się szczęście i złożyła na policzku męża pocałunek. Zobaczcie sami!

Rozenek z radości aż go pocałowała. Majdan pochwalił się nowym zdjęciem

Czym była spowodowana radość na twarzy Radosława Majdana? Oczywiście wynikiem podczas eliminacji do Euro 2024! Reprezentacja Polski pokonała Albanię 1:0! Choć nie wszyscy są zadowoleni z przebiegu meczu i zwracają uwagę, że Polska miała problem nawet z przeciwnikiem, który teoretycznie nie powinien być zagrożeniem, Radosław nie kryje swojego szczęścia. Podczas meczu towarzyszyła mu żona, Małgorzata Rozenek-Majdan.

"No i mamy pierwsze zwycięstwo w tych eliminacjach! Polska️-Albania 1-0. Nasi piłkarze zrehabilitowali się za porażkę w Czechach!" - napisał na Instagramie

Polacy strzelili gola w 41 minucie meczu. Wielkie emocje podczas eliminacji do Euro 2024

Piłkarze Fernando Santosa strzelili jednego gola. Gola na wagę zwycięstwa strzelił Karol Świderski, występujący na pozycji napastnika w amerykańskim klubie Charlotte FC. Po porażce z Czechami był to ważny moment dla fanów sportu, którzy myśleli, że eliminacje będą dla Polskiej drużyny bezlitosne.

Trzeba przyznać, że mecz był wyjątkowo spokojny. Przynajmniej na początku Polacy dłużej utrzymywali się przy piłce, ale nie mogli stworzyć sobie okazji do strzelenia gola. W 22 minucie zrobiło się niebezpiecznie pod bramką, jednak Wojciech Szczęsny szybko rozprawił się z problemem.

Im dłużej na murawie, tym więcej się działo. W 41 minucie gry zza pola karnego uderzył Jakub Kamiński. Strakosha obronił strzał, ale piłka już znalazła się w zasięgu Karola Świderskiego. Napastnik Charlotte FC skierował piłkę do siatki i dał prowadzenie reprezentacji Polski. Tak pozostało do końca meczu.

Radosław Majdan całe życie związany jest z piłką nożną

Nie ma co się dziwić, że Radosław i Małgorzata byli pełni emocji! W końcu Majdan całe życie związane jest z piłką nożną. Przez wiele lat był zawodnikiem Pogoni Szczecin i uczestniczył w Mistrzostwach Świata 2002. Po zakończeniu profesjonalnej kariery trenował bramkarzy.

W lipcu 2019 poinformował o powrocie do działalności sportowej. Przyjął propozycję zostania bramkarzem klubu Śląsk Wrocław Blind Football. W październiku 2019 sięgnęli po klubowe mistrzostwo świata. Jest też ekspertem telewizyjnym prowadzącym "Przegląd ligowy".

Marina Łuczenko-Szczęsna opowiedziała o życiu z Wojtkiem. Nie jest łatwo...

Radosław Majdan obnażył swoją prawdziwą naturę. Małgorzata Rozenek może być niepocieszona

Małgorzata Rozenek nie płaci Modestowi Amaro za wynajem domu! Wyjawiła szczegóły

Tak mieszka Wojciech Szczęsny i jego rodzina. Luksusowe wille i apartamenty zachwycają