Reklama
Reklama

Małgorzata Rozenek nie płaci Modestowi Amaro za wynajem domu! Wyjawiła szczegóły

Małgorzata Rozenek-Majdan żyje luksusowo. Wraz z rodziną zajmuje bajeczną willę w Willanowie, której wynajem kosztuje 30 tys. zł miesięcznie. Jednocześnie żali się "Żyjemy w czasach, w których polskim rodzinom jest coraz trudniej". Okazuje się, że gwiazda nie płaci za wynajem domu!

Małgorzata Rozenek-Majdan przeprowadziła się do luksusowej willi

Małgorzata Rozenek-Majdan w ubiegłym roku chwaliła się przeprowadzką do przestronnej willi. Wcześniej prezenterka i celebrytka wraz z mężem, trójką synów mieszkała w luksusowym apartamencie. Rodzinie brakowało miejsca. Tym bardziej że Gosia ma jeszcze trzy psy rasy buldog francuski - Sisi, Lili i Mariankę i traktuje je jak własne dzieci. Jej zdaniem psy też muszą mieć przestrzeń. Nie było wyjścia, jak zmienić lokum. 

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan wynajmuje willę znanego restauratora

Od czerwca ubiegłego roku Małgorzata RozenekRadosław Majdan wynajmują dom na warszawskim Wilanowie, należący do znanego restauratora Wojciecha Modesta Amaro. Okazała Willa zaprojektowana przez Agnieszkę Amaro była jej "oczkiem w głowie", a budowa przebiegła błyskawicznie w ciągu 11 miesięcy.

"Na pewnym etapie życia to była taka perełka i spełnienie wszystkich marzeń żony. Zresztą był to projekt błyskawiczny. Od momentu wbicia pierwszej łopaty, do momentu, kiedy weszliśmy do domu z dziećmi i szczoteczki do zębów w łazienkach, i wszystko było na swoich miejscach tak, że można było wszystkiego od razu używać. To było mniej niż 12 miesięcy. Żona jest niecierpliwa" - mówił  Wojciech Amaro w wywiadzie dla JastrząbPost.

Para jednak zdecydowała się na życie na wsi, gdzie prowadzą farmę i sami doglądają warzyw i owoców. Z uwagi na to, że oboje przeszli przemianę i są bardzo religijni, w ich nowej posiadłości znalazło się też miejsce na kapliczkę. Restaurator i jego żona postanowili wynajmować warszawski dom. 

Co miesiąc dostają za wynajem 30 tysięcy złotych! 

Rozenek nie płaci Wojciechowi Amaro za wynajem

Jednak to nie Małgorzata Rozenek pokrywa koszty wynajmu. W najnowszym wywiadzie dla "Faktu" prowadząca "Dzień dobry TVN" przyznała, że ona i jej bliscy mieszkają w bajecznej willi na zasadach barteru, więc "wynajmuje ją dla nich firma", która płaci za wynajem.

"Nie ja wynajmuję, tylko firma wynajmuje dla nas. Gdybym to miała robić ja, to nie wiem, czy w swoim rozsądku bym się na to zdecydowała. Prowadzimy dom, w którym jest troje dzieci, więc to wszystko jest dla nas odczuwalne. Żyjemy w czasach, w których polskim rodzinom jest coraz trudniej" - wyjawiła w rozmowie z Faktem Małgorzata Rozenek.

Zobacz też:

Rozenek w Dzień Kobiet szoruje płaszczem po ulicy. Majdan odebrał ją z pracy i popędzili karocą do domu

Doda kontra Rozenek i Szulim w "DDTVN"?! Rabczewska ujawnia kulisy rozmów z TVN-em! [POMPONIK EXCLUSIVE]

Małgorzata Rozenek-Majdan ujawniła swoje największe marzenie. Bez tego jej życie nie będzie udane

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | Radosław Majdan | Wojciech Amaro
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy