Reklama
Reklama

Rozenek wzbudziła sensację na treningu u Lewandowskiej. Oto co tam się wydarzyło. Fani grzmią w jej kierunku!

Małgorzata Rozenek-Majdan jest częstą bywalczynią siłowni, ale tym razem postanowiła podbudować swoją formę pod okiem samej Anny Lewandowskiej na cyklicznym turnusie organizowanym przez żonę piłkarza. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie nagrała filmiku w spodniach, których nogawki dosłownie szurały po podłodze. Sensacja gotowa!

Małgorzata Rozenek-Majdan dba o sylwetkę

Małgorzata Rozenek-Majdan może się poszczycić doskonałą figurą, o którą pieczołowicie dba na co dzień poprzez odpowiednio zbilansowaną dietę i regularne ćwiczenia na siłowni.

Do sportu nikt jej nie musi więc namawiać. I chyba właśnie dlatego postanowiła udać się na słynny już obóz Anny Lewandowskiej, który trenerka organizuje cyklicznie i który cieszy się sporym powodzeniem nie tylko wśród jej fanów, ale także gwiazd polskiego show-biznesu.

Reklama

Jako że Małgorzata Rozenek stale relacjonuje swoje życie na Instagramie, nie mogło zabraknąć także wstawek z obozu. Postanowiła pokazać, jak roluje się, ćwiczy i rozciąga. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie kolejne ujęcia, na których ma już nieco inny strój. Otóż, wygodne leginsy Małgorzata postanowiła zamienić na supermodne dzwony, które jednak były zdecydowanie za długie! Nogawki dosłownie szurały po podłodze i aż trudno uwierzyć, że udało jej się zrobić choć parę kroków.

Rozenek wzbudziła sensację na obozie Lewandowskiej

Nie uszło to oczywiście uwadze fanów, którzy postanowili przestrzec Małgorzatę Rozenek przed potencjalnym upadkiem spowodowanym zbyt długimi nogawkami. Niektórzy zrobili to w niewybredny sposób:

"Malgośka, podwiń te nogawki bo się wypier*olisz. Gratuluję wytrwałości i efektów!!!"

"Chryste, te spodnie idealnie nadają się do ćwiczeń"

"nogawice za długie! przewrócisz się pani."

Ale nie tylko same spodnie były przedmiotem dyskusji w komentarzach. Otóż niektórzy żalili się, że na tak polecany przez Małgorzatę Rozenek obóz Anny Lewandowskiej trudno się dostać. Jeszcze inni zarzucili "Perfekcyjnej" oderwanie od rzeczywistości, pisząc, że na tego typu rozrywki stać tylko nielicznych. "Yhy. Niektórzy ludzie muszą pracować żeby rachunki opłacić..... I żeby gdzieś dziecko na wakacje zabrać....." - napisała fanka.

Zobacz też:

Buldożek Majdanów musiał przejść operację. Małgorzata Rozenek-Majdan wszystko zrelacjonowała na Instagramie

Krzysztof Skórzyński dołożył do pieca ws. wieku Rozenek-Majdan! Małgorzata natychmiast zareagowała!

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała swój trening. "Piękna figura"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | Anna Lewandowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy