Reklama
Reklama

Rozenek udostępniła zdjęcie z rezydencji ambasadora. Komentarze powalają! "Co Ty za szmaty masz na sobie?"

W środowy wieczór Małgorzata Rozenek-Majden z innymi dziennikarzami pojawiła się na oficjalnym spotkaniu w ambasadzie Stanów Zjednoczonych. W trakcie eventu ambasador Mark Brzezinski nagrodził red. Biankę Zalewską nagrodą International Women of Courage Awards (IWOC). Małgorzata postanowiła pogratulować kobiecie w oficjalnym wpisie na Instagramie. Opublikowała zdjęcie z wydarzenia i przejmujący opis. Komentarze skupiły się jednak na czym innym - stroju prezenterki "Dzień Dobry TVN"!

Rozenek-Majdan popularną osobistością w social mediach!

Małgorzata Rozenek w polskim show-biznesie obecna jest od wielu lat. Kobieta popularność zdobyła jako prowadząca program "Perfekcyjna pani domu". Od tego czasu cieszy się zainteresowaniem ze strony mediów. Dziś 44-latka prócz bycia gospodynią "DDTVN" doskonale odnajduje się w roli influencerki.

Tym razem Rozenek-Majdan podzieliła się w internecie relacją ze spotkania w ambasadzie USA. Jej zdjęcie od razu stało się hitem!

Reklama

Rozenek-Majdan składa gratulacje Biance Zalewskiej

Oto treść wpisu, który udostępniła znana dziennikarka:

"Dzisiejszy wieczór należał do @bianka_zalewska_reporterka, która z rąk Ambasadora Stanów Zjednoczonych - Marka Brzezińskiego - odebrała nagrodę International Women of Courage Awards (IWOC) za bezinteresowność, oddanie i wielką odwagę w dokumentowaniu wojny na Ukrainie i pokazywaniu wyzwań, stojących przed narodem ukraińskim. Bianka, oprócz tego, że jest świetną reporterką, jest też kobietą o wielkim sercu, o czym mogliśmy się przekonać, oglądając jej reportaże. Bianka! Ogromne gratulacje! Jesteś inspiracją dla wielu i to wielka duma, że właśnie Ty otrzymałaś tę nagrodę". 

Na koniec podziękowała, że może być częścią tak wspaniałego wydarzenia.

Obserwujący oceniają stylizację Małgorzaty Rozenek. Nie są zachwyceni

Rozenek-Majdan prezentowała się na wydarzeniu elegancko i stylowo. Ubrana w kremowy komplet i luźny płaszcz nie przypadła jednak do gustu wszystkim internautom. Niektórzy zauważyli, że kreacja nie pasuje na takie spotkanie, jest zbyt luźna. 

"Pani Małgorzato może trochę umiaru w stylizacji?". 

"Gośka, co Ty za szmaty masz na sobie". 

Choć nie wszystkie komentarze dotyczące stroju Małgorzaty były pochlebne, większość wypowiedzi fanów skupiała się na pięknym wyglądzie prezenterki, która wyróżniła się na tle innych uczestników wydarzenia. Nie przyćmiła jednak gwiazdy wieczoru, którą podczas tej okazji była wspomniana już Bianka Zalewska!

Małgorzata Rozenek-Majdan jest bardzo szczera w social mediach. Ostatnio przyznała się, jak utrzymuje sylwetkę!

Małgorzata bardzo lubi udostępniać nie tylko szczegóły dotyczące życia zawodowego, ale też tego prywatnego. W jej galerii nie brakuje zdjęć z mężem, synkiem, ale też szczegółów dotyczących diety. 

Niedawno Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się, że cała jej rodzina stara się postępować dobrze dla planety i swojego zdrowia. Przeszli na dietę roślinną. Nawet syn prezenterki i Radosława Majdana, mały Henryk, choć czasami "skubnie" rybkę, nie je nabiału i mięsa! 

Choć niektórzy próbowali się z nią wykłócać, Małgorzata uznała, że to według niej najlepszy sposób na zachowanie pięknej sylwetki i dobre samopoczucie. Faktycznie - wiele osób się z nią zgodziło, że odkąd są na diecie wegetariańskiej lub wegańskiej, ich samopoczucie jest dużo lepsze! Więcej na ten temat można przeczytać tutaj: Małgorzata Rozenek zdradziła prawdę o najmłodszym synu. Nie wszyscy popierają jego sposób żywienia.

Czytaj też:

Radosław Majdan obnażył swoją prawdziwą naturę. Małgorzata Rozenek może być niepocieszona

Kuba Wojewódzki ostro do Rozenek. "Od którego momentu ukrywasz swój wiek?"

Małgorzata Rozenek-Majdan: Nigdy nie mówi o pierwszym mężu... Kim jest Łukasz Bukaczewski?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy