Reklama
Reklama

Rozenek-Majdan aż zakryła usta dłonią, a Skórzyński musiał dojść do siebie. Niebywałe, co wydarzyło się w „Dzień Dobry TVN”!

Wtorkowe wydanie „Dzień Dobry TVN” było wiosenne, ale także niecodzienne. Przed kamerami doszło do zadziwiającej sceny. Jeden z prowadzących wypił duszkiem surowe kurze jajo! Rozenek nie mogła patrzeć na to ze spokojem.

Zaskakujące wydania śniadaniówek!

W każdej śniadaniówce zdarza się od czasu do czasu odejście od scenariusza. Programy na żywo takie już są i niczego nie da się być pewnym w stu procentach. Czasem gość zagubi się w trakcie wypowiedzi, czasem zdarzą się niespodziewane problemy techniczne, a czasem zaskakujące sytuacje. Przekonali się o tym już niemalże wszyscy prezenterzy.

Niedawno Anna Kalczyńska musiała stać się pogodynką, a Ida Nowakowska o mało nie wyzionęła ducha, gdy na jej oczach jajko rozpadło się w drobny mak. Teraz Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński przekonali się o tym, jak zadziwiające sceny mogą mieć miejsce na planie porannego wydania "Dzień Dobry TVN". Aż trudno uwierzyć, czego uświadczyli!

Reklama

Stockinger wypił surowe jajko. Mina Rozenek była bezcenna!

Robert Stockinger pojawił się we wtorkowym wydaniu "Dzień Dobry TVN", które w pełni poświęcono zwiastowaniu wiosny. Chętnie dyskutowano o dniu wagarowicza i pytano widzów, jakie wspomnienia mają z tym świętem. Jedna z osób stwierdziła, że w jej szkole panowały zadziwiające zasady. Uczniowie, którzy pozwolili sobie na opuszczenie zajęć w tym dniu za karę musieli wypić na apelu szkolnym... surowe jajko! Ten zaskakujący pomysł ożywił Stockingera, który przyznał, że jego tata zachęcał go do spożywania surowych kurzych jaj. Na wizji udowodnił, że jest to możliwe.

"Tata twierdził, że tak jest szybciej, bo nie musi robić jajecznicy. Dziękuję, tato" - powiedział Robert Stockinger.

Po tak krótkim wstępie prezenter rozbił jajko do szklanki i jednym haustem wypił je na oczach widzów i osób zgromadzonych w studiu. Jego zachowanie wielu z nich wydało się zupełnie niewiarygodne. Małgorzata Rozenek-Majdan aż zaniemówiła z wrażenia i zakryła usta dłonią.

Odezwała się dopiero po chwili, by dać upust emocjom.

"Szacun. Nigdy bym tego nie zrobiła! Muszę przyznać, że ten pierwszy dzień wiosny naprawdę obfituje w duże niespodzianki" - przyznała zaskoczona Małgorzata Rozenek.

Współprowadzący Rozenek również wyglądał na zszokowanego.

"Musimy dojść do siebie" - dodał Krzysztof Skórzyński.

Zobacz też:

Małgorzata Rozenek nie płaci Modestowi Amaro za wynajem domu! Wyjawiła szczegóły

Doda kontra Rozenek i Szulim w "DDTVN"?! Rabczewska ujawnia kulisy rozmów z TVN-em! [POMPONIK EXCLUSIVE]

Małgorzata Rozenek-Majdan ujawniła swoje największe marzenie. Bez tego jej życie nie będzie udane

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama