Reklama
Reklama

Rozenek jest trudna we współpracy?

Małgosia podobno rozstawia po kątach współpracowników. Część się buntuje, część mści.

W ciągu niespełna dwóch lat Małgorzata Rozenek (34 l.) stała się jedną z najjaśniejszych gwiazd TVN. Na fali sukcesu "Parfekcyjnej pani domu" otrzymała posadę jurorki w nowym show stacji "Bitwa o dom". O ile jednak szefostwo jest zachwycone swoją nową pupilką, koledzy ze stacji nie darzą jej zbyt wielką sympatią...

Jak się okazuje, perfekcjonizm Małgorzaty łączy się, niestety, z niełatwym charakterem. Gwiazda jest trudna we współpracy - donosi "Na Żywo".

"Wszystko jej nie pasuje" - zdradza tygodnikowi pracownik zespołu realizującego "Perfekcyjną panią domu".

Reklama

"Z byle powodu krytykowała bardziej doświadczonych od siebie realizatorów. To nie przypadek, że zwolniły się dwie producentki jej programu".

Jedną z osób, które nie chciały współpracować z Małgorzatą, była Patrycja Matuszewska - producentka pierwszej edycji show "Perfekcyjnej pani domu" i bardzo wpływowa postać w telewizji TVN. Wcześniej współtworzyła wielkie formaty tej stacji: "Taniec z gwiazdami", "X - Factor" oraz "Mam talent". Dlaczego praca przy "Perfekcyjnej..." okazała się ponad jej siły? Można się tylko domyślać...

Po rozstaniu z TVN o zdolną producentkę natychmiast upomniała się TVP 2, powierzając jej kierownictwo "Pytania na śniadanie". Ona zaś postanowiła zaproponować pracę... Jackowi Rozenkowi (43).

"Wbrew temu, co pisały portale, to nie Łukasz Nowicki, a właśnie Patrycja zaproponowała, by do 'Pytania na śniadanie' ściągnąć męża 'Perfekcyjnej pani domu'" - wyjawia jeden z pracowników programu.

"Twierdziła, że bardzo ceni go jako aktora i wybitnego trenera. Ale dla wszystkich było jasne, że promując Jacka, Patrycja chce także zagrać na nosie jego perfekcyjnej małżonce, przez którą musiała pożegnać się z TVN".

Niebawem za sprawą Matuszewskiej Rozenek czeka kolejna niespodzianka. Niekoniecznie miła... TVP 2 przygotowuje program "Od kuchni", który z założenia ma być konkurencją dla "Perfekcyjnej pani domu". Jego producentką jest... Patrycja. Nowe show o blaskach i cieniach prowadzenia domu poprowadzi lubiana psycholożka, Małgorzata Ohme.

Kinga Wieczorek

9/2013

Na żywo
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | TVN SA | Perfekcyjna Pani Domu
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy