Reklama

Reklama

Reklama

Rozczarowanie i rozpacz w „Love Island. Wyspa miłości”! Casa Amor poważnie namieszało!

Uczestnicy po najważniejszym przeparowaniu w programie byli… nieswoi! Na wyspę miłości przyjęto nową parę. Kto to taki?

Ada opowiedziała o propozycjach, jakie składał jej Kuba i... o tym, że dawał jej złudne nadzieje na bycie razem. Wero była bardzo zawiedziona postawą chłopaka.

"Nic nie zrobiłeś, co, jak ja bym zrobiła, to byłbyś zdenerwowany?" - zapytała Wero. "Nie!" - szybko odpowiedział Kuba.

Para bardzo się pokłóciła - czy wytrzymają taką próbę? Paweł nie żałował, że nie wybrał Klaudii. Powiedział, że nie jest osobą, która w ostatnim momencie skręca. To była delikatna sugestia na temat tego, co myślał na temat ruchu Pauli.

Pierwsza taka sytuacja w Love Island! Wybierano spośród "obcych"!

Dziewczyny wybrały jednego z chłopaków z Casa Amor do zamieszkania w willi. Do programu wszedł Piotrek. Decyzją islanderów do willi weszła Alicja. Paweł nie wytrzymał presji i odłączył się od grupy. Był bardzo zawiedziony wyborem Pauli.

Reklama

"Nie mogę uszczęśliwiać innych swoich kosztem" - wytłumaczyła się. Chłopak wziął na stronę Wero. Oboje byli bardzo zranieni przez swoich partnerów. "Co Ty myślisz o tym wszystkim?" - zapytał. 

"No, co powiedzieć... Paula, jak go poznała, to od razu widziałyśmy tę iskrę. Powiedziała, że nie wróci do Ciebie, bo dla niej jest najważniejsze jej szczęście" - zdała relację Wero.

"Jest mi w ch... przykro" - skwitował. Islander uważał, że Paula nie zasługiwała na nic, co od niego otrzymała. Cały czas wierzył w to, że stworzą razem fajną parę.

Wero wykorzystała sytuację i zaprosiła Alicję, która była cały czas w willi, na rozmowę. "Jestem rozczarowana. Sebastian okazał się inny, niż sądziłam" - opowiadała dziewczyna.

Alicja powiedziała, że nie może patrzeć na Sebę, bo jest zakłamany. Nie mogła w to uwierzyć, z jaką łatwością przychodzi mu "migdalenie się" z Wiktorią.

Wero uzyskała od niej najcenniejszą informację. Ala powiedziała, że Kuba zachowywał się... jakby miesiąc był zamknięty w domu, i był spragniony towarzystwa innych kobiet. Mimo wszystko według dziewczyny nie zachowywał się on nieodpowiednio.

Złamane serce na widelcu

Paweł rozmawiał z Paulą. "Rozpaliłaś we mnie to... co rozpaliłaś" - zaczął. "Jest mi bardzo przykro, że tak wyszło, Paweł" - przepraszała Paula.

Chłopak był załamany, że w tak krótkim czasie zakochał się w islanderce. Miał do niej pretensje, że pozwoliła mu na takie emocje, a tymczasem... sama nic nie czuła. 

Patrykowi było głupio ze względu na Pawła. "Mam nadzieję, że wobec Ciebie nie będzie miała żadnych wątpliwości" - uciął rozmowę Paweł. Sasza nie pochwalał zachowania Pauli. "To nie było fair!" - opowiadał.

Walka o miłość

Alicja bardzo przeżywała sytuację z Sebastianem, który jej nie wybrał. Dziewczyna uważała, że mężczyzna tworzy super parę z Wiktorią, ale jego zachowanie względem niej nie było właściwe.

Wiktoria nie miała świadomości, co wyprawiał jej partner pod jej nieobecność, ale czuła, że... chłopak ma sobie wiele do zarzucenia.

W końcu Ala opowiedziała, co Sebastian jej mówił. Wiktoria była zszokowana, że chłopak tak się otworzył przed nową uczestniczką. Sebastian miał powiedzieć, że nie jest pewny swojej pary... dlatego, rozważał stworzenie nowej z Alicją.

Natalia powiedziała Sebie, że Alicja podzieliła się swoim zdaniem o nim z Wiktorią. "Nie mogę stracić Wiki " - rozpaczał. 

***

Przegapiłeś  "Love Island"? Nic straconego! Wszystkie odcinki znajdziesz pod tym linkiem!

Zobacz też:

"Love Island. Wyspa Miłości": Ostateczne przeparowanie. Kto z kim został, a kto zmienił parę?

"Sobota na Love Island". Uczestnicy mieli za zadanie naśladować siebie. Komu udała się ta sztuczka?

"Love Island. Wyspa miłości". Zabawa "W krzywym zwierciadle"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy