Reklama
Reklama

Różana Doda, Szpak w ludowym kubraczku i Stankiewicz jak domina na koncercie "Pokolenia Wolności" (ZDJĘCIA)

W Gdańsku, na Placu Zebrań Ludowych, odbył się koncert "Pokolenia Wolności" transmitowany w telewizji Polsat. W rocznicę upamiętnienia pierwszych częściowo wolnych wyborów na scenie wystąpiła plejada gwiazd, a motywem przewodnim była... wolność. Większość artystów podkreśliła rangę wydarzenia ubierając się na biało lub czerwono. Zobaczcie, kto wystąpił na scenie!

Koncert "Pokolenia Wolności" w Gdańsku w telewizji Polsat

2 czerwca telewizja Polsat transmitowała niezwykłe wydarzenie, jakim jest koncert  "Pokolenia wolności". Zorganizowany został z okazji rocznicy pierwszych częściowo wolnych wyborów. Motywem przewodnim była wolność, a większość artystów podkreśliła rangę wydarzenia ubierając się na biało lub czerwono. Widzowie mogli usłyszeć znane od lat piosenki w nowych aranżacjach wykonanych przez gwiazdy muzyki.

Koncert "Pokolenia Wolności" w Gdańsku. Kto wystąpił na scenie?

Nie mogło zabraknąć plejady gwiazd. Na scenie wystąpił zespół Lemon, Kamil Bednarek, Lombard, Natalia Szroeder, zespół Raz Dwa Trzy, Kayah czy Daria Marx

Reklama

W trakcie koncertu nie zabrakło hitów w oryginalnej interpretacji i aranżacji, np. "W domach z betonu" Martyny Jakubowicz, "Orła Cień" Varius Manx i Kasi Stankiewicz, "Ważne" Mezo i Kasi Wilk, "Pokolenie" zespołu Kombii w wykonaniu Tribbsa, oraz utworu "Chory na Polskę" zespołu Dr Misio.

Różana Doda, Stankiewicz jak domina i Szpak w ludowym kubraczku na koncercie "Pokolenia Wolności"

Doda wykonała przebój Maryli Rodowicz "Polska madonna" do którego tekst napisała Agnieszka Osiecka. Wokalistka ubrana była w czerwoną, obcisłą suknię ozdobioną czerwonymi różami. Stylizacja jest projektem marki La Metamorphose. 

Z kolei dawno niewidziana Kasia Stankiewicz wybrała klasyczną czerń, ale w wersji rockowej. Do krótkiej spódniczki i marynarki dobrała białą koszulę i czarny krawat. Do kompletu ubrała czarne rajstopy i sandałki na obcasie. Na scenie Kasia Stankiewicz wraz z zespołem Varius Manx wykonali utwór "Orła cień".

Michał Szpak znany jest ze swoich szalonych kreacji - wystarczy przypomnieć sobie jego stylizację z Polsat SuperHit Festiwal. Tym razem ubranie Michała Szpaka nawiązuje do... Polski. Wokalista znany z pięknych i długich włosów zrobił dwa warkocze z doczepianymi białymi i czerwonymi włosami. Dodatkowo miał na sobie kamizelkę nawiązującą do ludowych strojów. Wokalista wykonał utwór "Arahja" z repertuaru Kultu.

Zobacz też:

Tak Kozidrak i Skrzynecka grały nóżkami na Businesswoman Awards 2023. Jedna lepiej, druga gorzej

Szpak wywołał poruszenie w Sopocie. Oddał hołd wielkiej gwieździe

Mama Dawida Kwiatkowskiego stała się gwiazdą na Polsat SuperHit Festiwal 2023. Oto co zrobił przy wszystkich

Żona Golca ledwo chodziła. W Sopocie wywołała poruszenie (ZDJĘCIA)

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Polsat
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy