Reklama
Reklama

Roxie Węgiel pokazała swojego chłopaka. Tym razem jest zupełnie inaczej

Roxie Węgiel (17 l.) na co dzień unika wypowiadania się na tematy osobiste. Do tej pory piosenkarka nie pokazywała publicznie swojego chłopaka. W końcu jednak zwyciężczyni Eurowizji Junior przełamała się i postanowiła podzielić się z internautami swoim szczęściem. Na Instagramie opublikowała kilka romantycznych ujęć.

Roxie Węgiel: życie osobiste

Roxie Węgiel bardzo wcześnie rozpoczęła swoją karierę artystyczną. Trudno uwierzyć, że minęły już cztery lata od jej debiutu w pierwszej edycji programu "The Voice Kids". Nastolatka najpierw zwyciężyła muzyczne show, a następnie reprezentowała Polskę na Konkursie Eurowizji Junior. Jej utwór "Anyone I Want to Be" zrobił wielką furorę i tym razem Roksana Węgiel również odniosła zwycięstwo. Od tego momentu jej kariera nabrała tempa. Wokalistka wygrała 3. edycję programu tanecznego "Dance Dance Dance" oraz została laureatką Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy.

Reklama

Również życie uczuciowe Roksany Węgiel potoczyło się bardzo pomyślnie. Piosenkarka podczas Konkursu Eurowizji Junior w Mińsku poznała swojego pierwszego chłopaka. Pochodzący z Białorusi Daniel skradł jej serce. Niestety ze względu na dzielące zakochanych kilometry, para nie mogła widywać się zbyt często.

"Daniel mieszka na Białorusi. I to właśnie on sprawił, że w końcu zrozumiałam, co to znaczy mieć motyle w brzuchu. Spotykamy się w Polsce, w Warszawie. Daniel często do mnie przyjeżdża, bo cały czas jestem w rozjazdach. Nie jest łatwo, ale nawet gdybyśmy mieszkali blisko siebie, spotykalibyśmy się z taką samą częstotliwością" - mówiła o związku na odległość Roksana Węgiel w wywiadzie dla "Vivy!".

Niestety nastolatka z czasem przekonała się, że życie z dala od ukochanego nie jest dobrym pomysłem. Ich związek rozpadł się. W lipcu tego roku Roksana Węgiel zdradziła, że znów jest zakochana. Tym razem nie chciała jednak podawać zbyt wielu szczegółów. Być może poprzednie niepowodzenie spowodowało, że boi się kolejny raz otworzyć przed fanami.

Roxie Węgiel pokazała swojego chłopaka

Gdy parę miesięcy Roxie Węgiel podzieliła się z internautami cudowną wiadomością o nowym związku, na jej instagramowym profilu ukazało się jedynie zdjęcie, pokazujące jak trzyma dłoń ukochanego. Piosenkarka chciała zostawić dla siebie szczegóły tej znajomości, o czym wspominała w niektórych wywiadach. 

"Jest coś na rzeczy. Nie chcę ruszać tego tematu medialnie. Zostawiam to dla siebie i dla niego" - mówiła Roksana Węgiel w wywiadzie dla "Jastrząb Post".

Ostatnio Roksana Węgiel postanowiła jednak uchylić rąbka tajemnicy i powiedzieć parę słów na temat swojego życia uczuciowego. Nastolatka zorganizowała na Instagramie popularną wśród gwiazd sesję Q&A. Obserwujący mogli ją zapytać dosłownie o wszystko. Wśród wiadomości znalazło się również pytanie od tajemniczego partnera ukochanej.

"Kochasz mnie?" - zapytał tajemniczy adorator.

Wokalistka błyskawicznie odpowiedziała swojemu wybrankowi.

"Najmocniej" - napisała Roksana Węgiel. 

Wciąż jednak piosenkarka nie chce dzielić się zbyt wieloma detalami z życia osobistego. Choć Roxie Węgiel zamieściła w mediach społecznościowych czarno-białe zdjęcie, nie zdecydowała się ujawnić tożsamości chłopaka. Na fotografii możemy zobaczyć przytulających się do siebie zakochanych. O nowym partnerze Roxie Węgiel nie wiemy praktycznie nic. Tym razem, w odróżnieniu od poprzedniej relacji z Danielem, gwiazda nie ujawniła imienia, wizerunku, ani zawodu chłopaka.

Zobacz też:

Robert Lewandowski nie powinien tego mówić. Jest reakcja legendy futbolu

"Rolnik szuka żony": Jakub dostawał groźby śmierci. Niesamowite, jak zareagował

Jan Krzyżanowski nie żyje. Sława Przybylska porzuciła dla niego karierę

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy