Reklama
Reklama

"Rolnik szuka żony". Zapowiada się kolejny ślub

Magda z programu "Rolnik szuka żony" jeszcze w tym roku planuje ślub! Przygotowania idą pełną parą, a zakochana rolniczka pokazała ślubną suknię.

"Rolnik szuka żony". Magda Bator gotowa do śłubu

Magda Bator wzięła udział w 7. edycji randkowego show TVP "Rolnik szuka żony". Rolniczka nie zbudowała związku z żadnym z trzech kandydatów, którzy gościli w jej gospodarstwie. Mimo to udało jej się znaleźć miłość dzięki programowi.

Gdy kandydaci na męża rozjechali się do swoich domów, Magdalena raz jeszcze przejrzała wszystkie listy, które nadesłali zainteresowani nią mężczyźni. Tym razem postanowiła nie skupiać się na zdjęciach, ale treści. Jeden z listów przykuł uwagę rolniczki. Kilka słów napisanych przez Kubę spowodowało, że Magda odezwała się do ich autora. I wtedy się zaczęło!

Między nimi od razu zaiskrzyło, a para dość szybko ogłosiła zaręczyny. To jednak nie był koniec niespodzianek.

Magda Bator i jej ukochany Kuba w maju ubiegłego roku zostali rodzicami. Radosną nowinę przekazano na oficjalnym profilu "Rolnik szuka żony" na Facebooku. 

Reklama

Po poznaniu Kuby zapowiadała rychły ślub. Spełniło się inne marzenie. To o synku. Magda i Kuba są wpatrzeni w małego Marcelka i naprawdę szczęśliwi. Teraz czas pójść za ciosem. Wszystko wskazuje na to, że przygotowania do ślubu już trwają. Niedawno rolniczka chwaliła się suknią z koronkowymi rękawami, w jakiej ma zamiar stanąć na ślubnym kobiercu. Magda czeka jeszcze tylko na jedno: chce unieważnienia poprzedniego małżeństwa. Magda od początku mówiła szczerze o złych doświadczeniach. W relacjach z mężczyznami doświadczyła zdrady i rozstania. Jednak w Kubie znalazła oparcie


Zobacz też: 

Teresa z "Rolnika" jest w ciąży? Znamy prawdę

Torbicka uderza w PiS: "Stajemy się strasznym zaściankiem"

75 proc. zakażeń to Omikron. Nowe dane Ministerstwa Zdrowia


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Rolnik szuka żony" | Magdalena Bator
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy