Reklama
Reklama

Teresa z "Rolnika" jest w ciąży? Znamy prawdę!

Teresa z programu "Rolnik szuka żony" w końcu rozwiewa wątpliwości. Wielu fanów uważało, że kobieta spodziewa się dziecka. Jaka jest prawda?

Teresa była uczestniczką ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony". Jako kandydatka Stanisława stała się ulubienicą widzów i jedną z faworytek. Niestety bogaty rolnik nie zdecydował się nie wybrać żadnej z kandydatek i podziękował za udział. 

Mimo iż Teresa zdecydowanie pasowała do Stanisława, nie zdawała się tym przejmować.

Teresa z "Rolnik szuka żony" jest w ciąży?

Po programie aktywnie prowadzi media społecznościowe, pokazując co rusz codzienne życie. Ostatnie jej zdjęcie wywołało jednak niemałą burzę. 

Reklama

Teresa opublikowała ujęcie, gdy siedzi na huśtawce i trzyma obiema rękami brzuch. Jest on nieco zaokrąglony, dlatego szybko pojawiła się plotka, że kobieta może być w ciąży.

Pytań zapewne było wiele, bo Teresa zdecydowała się skomentować domniemaną ciążę na Instagramie. Kobieta zapewniła, że efekt widziany na zdjęciu to... pyszne jedzenie!

Stanisław z "Rolnik szuka żony". Co u niego?

Stanisław Pytlarz zdecydował się wziąć udział w programie "Rolnik szuka żony", jednak od początku wydawał się niezainteresowany zaproszonymi na gospodarstwo dziewczynami. Ostatecznie zaproszonym kandydatkom zaproponował przyjaźń, ale chwilę po zakończeniu programu do sieci wyciekły zdjęcia z nową ukochaną. Obecnie jest w szczęśliwym związku.

Zobacz też:

"Rolnik szuka żony": Adam jest zakochany? Internauci zauważyli ważny detal

"Rolnik szuka żony". Kamila o relacji z Jankiem

Agata Rubik o powiększeniu rodziny. "Szkoda takich genów"

Nowe przypadki koronawirusa dzisiaj. Dane Ministerstwa Zdrowia z 2 lutego


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Rolnik szuka żony"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy