Reklama
Reklama

"Rolnik szuka żony". Nie mamy dobrych informacji dla fanów programu

"Rolnik szuka żony" od kilku lat jest jednym z chętniej oglądanych show w TVP. Niedawno zakończony 9. sezon programu cieszył się sporym powodzeniem wśród widzów. Czy publiczny nadawca liczy się z ich zdaniem? Nadal nie podjęto decyzji co do kolejnej edycji!

Dziewiąta edycja "Rolnik szuka żony" zakończyła się dużym sukcesem. Aż czworo uczestników z pięciu znalazło miłość w programie! Tomek związał się z KasiąMichał z Adrianną, Tomasz z Wylatowa jest z Justyną, a  Klaudia z Valentynem. Co więcej, podczas kręcenia finałowego odcinka w Kazimierzu Dolnym odrzucony kandydat Klaudii zbliżył się do Zuzanny jednej z kandydatek Mateusza.  Oboje są teraz w związku i wydają się szczęśliwi.

Reklama

"Rolnik szuka żony”: TVP nadal nie podpisała umowy z producentem programu

Mimo tak spektakularnego sukcesu randkowego show "Rolnik szuka żony" TVP nie podjęła jeszcze decyzji co do kolejnej dziesiątej edycji! Choć produkująca program Firma FremantleMedia Polska rozpoczęła nabór rolników do nowego sezonu, to nadal nie ma podpisanej z TVP stosownej umowy.

"Telewizja Polska o programie "Rolnik szuka żony" poinformuje w odpowiednim czasie w oficjalnym komunikacie" - informuje portal WIrtualnemedia.pl, który zwrócił się do TVP z pytaniem o program.

Zwykle zapowiedź kolejnego sezonu pojawiała się w świątecznym odcinku specjalnym. Marta manowska zachęcała wówczas do nadsyłania zgłoszeń do programu. Jednocześnie w mediach społecznościowych pojawiały się posty kierujące do formularza z aplikacją do programu i zaproszeniem dla osób prowadzących gospodarstwa rolne.

Tym razem Marta Manowska ani słowem nie wspomniała o kolejnej edycji. Na oficjalnym profilu programu też nie ma zaproszenia dla rolników, chcących wziąć udział w show.

Producent jednak na własną rękę zachęca do udziału. i udostępnia formularz zgłoszeniowy do programu. Kandydat pragnący wziąć udział w randkowym show "Rolnik szuka żony" powinien udzielić odpowiedzi na pytania dotyczące m.in.: swoich zainteresowań, prowadzonego gospodarstwa, a także cech, jakie powinna mieć osoba, której szuka.

"Jeżeli jesteś Rolnikiem lub Rolniczką stanu wolnego, szukasz miłości i nie boisz się wyzwań, to właśnie Ciebie szukamy!" - zachęcają organizatorzy, jednocześnie zastrzegając, że skontaktują się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Co zatem z popularnym programem? Miejmy nadzieję, że pozytywne informacje co do losów show pojawią się lada dzień.

Zobacz też:

"Rolnik szuka żony". Mateusz rozczarowany programem: "Muszę pobyć sam"

"Rolnik szuka żony" mierzy się z falą krytyki. Padły poważne oskarżenia

"Rolnik szuka żony 9". Mateusz wyrzucił obie kandydatki. To jego koniec w programie. "Ciężko mi się rozstać"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Rolnik szuka żony" | Marta Manowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy