Reklama
Reklama

​"Rolnik szuka żony" Elżbieta podzieliła się radosną nowiną. "Rodzina mi się powiększyła"

Elżbieta z ósmej edycji show TVP "Rolnik szuka żony" zaskoczyła najnowszymi wiadomościami. Pokazała rodzinną fotografię i wzruszyła fanów. Co takiego zrobiła królowa truskawek, że fani nie mogą wyjśc z podziwu?

"Rolnik szuka żony". Elżbieta nie znalazła miłości w programie

Elżbieta Czabator wystąpiła w ósmej edycji randkowego show "Rolnik szuka żony". Królowa truskawek, bo tak ją nazwano, nie znalazła szczęścia w programie. Zdecydowała się na budowanie związku z przystojnym Markiem. Niestety nie mogła liczyć na jego wsparcie. Poza kamerami Marek przestał być szarmancki i relacja nie dość, że się szybko skończyła, to jeszcze Elżbieta poczuła się mocno dotknięta zachowaniem partnera. Zresztą wypomniała mu to podczas finałowego odcinka specjalnego. 

Reklama

Rolniczka za to chętnie spotyka się z Ryszardem i Stanisławem, którzy byli jej  kandydatami. O przyjacielskich relacjach, które ich łączą, Elżbieta chętnie pisze w mediach społecznościowych.

Elżbieta postanowiła pomóc rodzinie z Ukrainy

Elżbieta na Instagramie chętnie kontaktuje się ze swoimi fanami. Dzięki jej postom wiemy, że choć w miłości jej nie wyszło, to może pochwalić się wspaniałą rodziną. Królowa truskawek jest babcią czwórki wspaniałych wnuków. Ostatnio pochwaliła się wiadomością, że jej rodzina się powiększyła. Kolejna czwórka wnucząt pojawiła się pod jej dachem!
To zaskakujące wieści. Jednak sprawa szybko się wyjaśniła. Elżbieta przyjęła pod swój dach ukraińską rodzinę. Razem z rolniczką zamieszkała Ukrainka z czwórką dzieci. Rolniczka cieszy się bardzo, że mogła komuś pomóc.
Rodzinka mi się powiększyła mam teraz czworo wnucząt z Ukrainy.

Fani chwalili Elżbietę i jej gest. W komentarzach nie brakowało słów wsparcia:

Zobacz też:

Elżbieta z "Rolnik szuka żony" na randce z byłym kandydatem. Fani nie tracą nadziei

Mikołaj Krawczyk od lat (!) nie płaci alimentów? Komornik domaga się ponad 170 tysięcy zaległości!

Beata Kozidrak będzie zamiatać ulice? Prokuratura chce surowo ukarać piosenkarkę

Jakub Rzeźniczak odda pasek Louis Vuitton fance, która wpłaci pieniądze na jego syna

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Rolnik szuka żony 8" | Elżbieta Czabator
Reklama
Reklama
Reklama