Reklama

Reklama

Reklama

"Rolnik szuka żony". Czy TVP pokaże kolejny odcinek show w niedzielę? Fani nie wierzą

Fani randkowego show "Rolnik szuka żony" są rozgoryczeni. Odcinki ich ulubionego programu co chwila są przekładane z powodu rozgrywek sportowych. Czy doczekają się drugiego odcinka show w październiku?

Dziewiąty sezon show "Rolnik szuka żony" nie ma szczęścia. W ciągu całego miesiąca TVP wyemitowała zaledwie jeden odcinek programu, na który tak szumnie zapraszano widzów. Wszystko przez różne rozgrywki sportowe. Najpierw przesunięto premierę pierwszego odcinka ze względu na emisję 1/8 finału Mistrzostw Świata siatkarzy, podczas których polska drużyna zmierzyła się z reprezentacją Tunezji. A drugi odcinek nie doczekał się emisji z powodu  transmisji meczu polskiej reprezentacji piłki nożnej z drużyną Walii.

Reklama

"Rolnik szuka żony". TVP zapowiada emisję drugiego odcinka

Na niedzielę 2 października TVP zapowiada w końcu drugi odcinek programu "Rolnik szuka żony". Widzowie mają w nim poznać kandydatki i kandydatów, których wybrali bohaterowie show. 

W sieci już ukazała się zapowiedź tego, co będzie się działo w kolejnej odsłonie. Rolnicy zdradzą Marcie Manowskiej, które kandydatki ich urzekły. Klaudia - rolniczka z Podlasia, jedyna kobieta w tej edycji show też pozna swoich kandydatów, czy będzie z nich zadowolona? Kogo zaprosi na gospodarstwo?

"Rolnik szuka żony". Tak fani komentują zapowiedź

Fani programu nie wierzą jednak, że uda się im zobaczyć show. Tyle razy przekładano kolejne odcinki i ignorowano widzów, że ci mają poważne wątpliwości. Na fanpage'u show "Rolnik szuka żony" fani sarkastyczne komentują zapowiedź TVP:

"A nie będzie jakiejś spektakularnej gry w warcaby czy coś?"

"A nie ma meczu? A to nowość!"

"Nie chwal dnia przed zachodem słońca"

Miejmy nadzieję, że tym razem żadne rozgrywki nie przeszkodzą widzom. Tym bardziej że takie odsuwanie kolejnych odcinków w czasie nie służy programowi. Jak napisał jeden z fanów "Rolnika" zupełnie zdążyły już opaść emocje:

"W końcu w niedzielę będzie okazja obejrzeć kolejny odcinek, w sumie po takim czasie już można było zapomnieć co było w pierwszym odcinku".

Zobacz też:

Rolniczka Klaudia stawia twarde warunki przyszłemu mężowi. "Musi być pracowity, zaradny. Nie wyobrażam sobie, że..."

"Rolnik szuka żony 9". Oto uczestnicy kolejnej edycji. "Młodzi ludzie mają coraz bardziej poważne podejście do życia"

Kamila z "Rolnik szuka żony" uznała, że czas przerwać milczenie. Wydała pilne oświadczenie

Zła wiadomość dla fanów "Rolnik szuka żony". Internauci oburzeni: "Kpicie sobie z nas!". W sieci burza!

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy