Reklama
Reklama

Zła wiadomość dla fanów "Rolnik szuka żony". Internauci oburzeni: "Kpicie sobie z nas!". W sieci burza!

"Rolnik szuka żony" miał ruszyć z 9. sezonem na początku września. Włodarze Telewizji Polskiej postanowili jednak zagrać na nerwach fanów randkowego show i już dwukrotnie zmieniali datę premiery pierwszego odcinka. Jak donosi "Fakt", TVP ma ważny powód, by emisję drugiego odcinka "Rolnika..." znów przełożyć...

Zła wiadomość dla fanów "Rolnik szuka żony". Fani oburzeni: "Kpicie sobie z nas!"

"Rolnik szuka żony" od dziewięciu sezonów gromadzi przed telewizorami fanów randkowych programów. W reality farmerzy z całej Polski szukają szansy na prawdziwą miłość. 

Najwięcej listów od wielbicieli i wielbicielek otrzymała 25-letnia Klaudia, 23-letni Michał, 28-letni Mateusz i 41-letni Tomek. Ostatni kandydat wzbudził dużo emocji - czterdziestolatek "upatrzył" sobie niemal 20 lat młodszą i ciężarną dziewczynę.

Reklama

Premiera pierwszego odcinka "Rolnik szuka żony" była już dwukrotnie przekładana przez mecz polskiej reprezentacji siatkówki na mistrzostwach świata. 

Teraz sytuacja się powtórzy! Fani programu znów mają powód do nerwów - drugi odcinek show nie zostanie wyemitowany według planu, 25 września. Tego samego dnia odbędzie się mecz Polska-Walia, który TVP pokaże w godzinie "Rolnika".

"Widzimy się za dwa tygodnie" - podano na profilu "Rolnik szuka żony" na Facebooku.

Decyzja z pewnością nie przypadła do gustu zagorzałym fanom randkowego show, którzy już zdążyli nerwowo wypowiedzieć się w social mediach. 

Widzowie zarzucają stacji, że sportowe rozgrywki powinny być emitowane na kanałach tematycznych tak, by ramówka mogła być realizowana bez zakłóceń.

"Ledwo pierwszy odcinek został wyemitowany po dwóch tygodniach opóźnienia i znów przerwa dwa tygodnie! Przeginacie totalnie"

"Powinny być 3 odcinki od razu..."

"Kpicie sobie z nas! Znowu za 2 tygodnie z powodu meczu!"

"Ja się zastanawiam, po co w ogóle jest kanał TVP Sport jak wiecznie na 1 są jakieś mecze."

Zobacz też:

"Rolnik szuka żony 9". Oto uczestnicy kolejnej edycji. "Młodzi ludzie mają coraz bardziej poważne podejście do życia"

Kamila z "Rolnik szuka żony" uznała, że czas przerwać milczenie. Wydała pilne oświadczenie

Fani „Rolnik szuka żony” oburzeni decyzją TVP. Nie kryją żalu! „Jak tak można?”

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Rolnik szuka żony" | Marta Manowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy