Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl
Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »

"Rolnik szuka żony 4": Mikołaj zakochany?! Wybranka w wieku jego córki...

Czyżby szczęście wreszcie do niego się uśmiechnęło? Jak czytamy w jednym z tygodników, Mikołaj Korol (72 l.), uczestnik „Rolnik szuka żony 4”, zakochał się! Ponoć jego wybranka jest w wieku jego córki, więc w porównaniu do przeszło siedemdziesięcioletniego rolnika jest naprawdę młoda!

Dzięki programowi "Rolnik szuka żony", którego czwarta edycja właśnie się zakończyła, kolejni rolnicy znaleźli swoje drugie połówki. Prowadząca matrymonialne show - Marta Manowska (33 l.) - cieszy się szczęściem bohaterów programu, ale też bardzo przeżywa, gdy osoby, które złożyły swój los w jej ręce, nadal są same.  

Reklama

Mikołaj Korol, wdowiec i najstarszy uczestnik programu, nie związał się z żadną z pań, które zaprosił do swego domu. Renata (50 l.) ,Janeczka (64 l.) i Teresa (59 l.) zarzuciły mu w ostatnim odcinku show, że szukał ideału...  

- Nie jestem niezdecydowanego charakteru. Jestem niezdecydowany, kiedy czegoś brakuje - usprawiedliwiał się.  

Jak udało się dowiedzieć tygodnikowi "Na Żywo", już kilka miesięcy temu spotkał osobę, której niczego nie brakuje. 

Tuż po emisji pierwszego odcinka programu, w którym zaprezentowano sylwetkę Mikołaja, rolnik dostał wiele listów, które przychodziły nie na adres telewizji, ale bezpośrednio do jego domu.  

- Korespondencja dochodziła nawet bez dokładnego adresu, bo listonosz wiedział, gdzie zanieść koperty - mówi informator gazety.  

Jeden z listów szczególnie zainteresował rolnika i... zaczęło się. Po listach były telefony. Okazało się, że kobieta, z którą tak dobrze rozmawiało się Mikołajowi, jest w wieku jego córki, ma 40 lat!  

- Przeżył szok i nawet nieco się przestraszył tej różnicy wieku, ale nie był w stanie skrywać swoich uczuć - twierdzi informator.  

Jesienią rolnik i jego wybranka oficjalnie zostali parą. W połowie listopada, przed nagraniem ostatniego odcinka show, Mikołaj był gotów pokazać przed kamerami swoją ukochaną.  

- To uczucie spadło na niego nagle, a ona okazała się niezwykłą kobietą i szybko zdobyła zaufanie dzieci Mikołaja - Magdy (40 l.) i Michała (43 l.). Oboje życzą mu szczęścia i nie chcą, by zarzucano ojcu, że kogoś specjalnie zranił, bo on po prostu nie mógł oszukać serca - mówi osoba z otoczenia rolnika.  

Dodaje, że Mikołaj skupia się na pielęgnowaniu związku z ukochaną. Planuje też poznać jej bliskich i wprowadza ją w tajniki prowadzenia winnicy.

***
Zobacz więcej materiałów:

Na żywo

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marta Manowska | Rolnik szuka żony 4

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama