Reklama
Reklama

Reżyser "Sukienki" w związku z córką aktorki! To gwiazda "Klanu" i "Na Wspólnej"

Tadeusz Łysiak (29 l.) jest reżyserem nominowanego do Oscara filmu "Sukienka". Okazuje się, że prywatnie jest związany z córką znanej aktorki, która poszła w ślady swojej mamy. To gwiazda serialu "Klan" czy "Na Wspólnej". O kim mowa?

Tadeusz Łysiak jest z córką znanej aktorki

Tadeusz Łysiak to polski reżyser, scenarzysta oraz laureat dwóch nagród Grand OFF. Jego film "Sukienka" ma szansę otrzymać Oscara w kategorii Najlepszy Film Krótkometrażowy. W główną rolę wcieliła się Anna Dzieduszycka. 

Julia jest niskorosłą kobietą po trzydziestce. Jej poruszająca opowieść dotyka kwestii samotności, odmienności i odrzucenia, z jakimi spotykają się ludzie o odmiennym wyglądzie. Film został już doceniony na São Paulo Film Festival, Thomas Edison Film Festival czy Atlanta Film Festival. 

Reklama

Kim jest Michalina Robakiewicz?

Okazuje się, że wybranką serca młodego twórcy nominowanego do Oscara filmu jest córka znanej aktorki, która poszła w ślady sławnej mamy. To gwiazda serialu "Na Wspólnej" oraz "Klan", w którym odgrywa postać Kamili Chojnickiej.

Chodzi o córkę Adrianny Biedrzyńskiej, Michalinę Robakiewicz. 27-latka wystąpiła również w produkcji ukochanego chłopaka! Kobieta zdaje sobie jednak sprawę z tego, jak trudno jest dorównać sławnej mamie. 

Na Instagramie możemy zobaczyć sporo zdjęć zakochanej pary. Wygląda na to, że pasują do siebie!

Zobacz też:

Kinga Rusin atakuje Agatę Dudę: "bezmyślny apel". Przesadziła?

Marina Łuczenko ukarana za pomoc Ukrainie!? Sprawę opisała na Instagramie

Sejm uchwalił ustawę o pomocy obywatelom Ukrainy

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy