Reklama
Reklama
Tylko u nas

Rewolucyjne zmiany w "Tańcu z Gwiazdami". To już pewne! [POMPONIK EXCLUSIVE]

14. edycja "Tańca z Gwiazdami" coraz bliżej. W Polsacie trwają przygotowania do odświeżenia kultowego programu. Jak udało się ustalić Pomponikowi, zmiany dotkną skład jurorski. Taneczne występy będą oceniane przez trójkę jurorów!

"Taniec z Gwiazdami". Polsat zapowiada zmiany!

"Taniec z Gwiazdami" to jeden z popularniejszych formatów w telewizji Polsat. 13. edycja programu była sporym sukcesem. Stacja jednak chce odświeżyć format, który od lat gości na ekranach w praktycznie tej samej formule. W tanecznym show oczywiście nie zabraknie gwiazd z pierwszych stron gazet, niesamowitych emocji, zaciętej rywalizacji i niespodziewanych zwrotów akcji. Widzowie na pewno nie będą się nudzić. Jak udało nam się dowiedzieć spore zmiany szykują się w jury programu!

Reklama

Zmiany w "Tańcu z Gwiazdami" będą dotyczyć jury!

"Taniec z Gwiazdami" to nie tylko celebryci i ich popisy na parkiecie. Ważne jest jury i uwagi tego gremium, które zawsze wzbudzają spore emocje wśród widzów. Przytyki i komplementy pod adresem tancerzy są przyjmowane przez widzów z entuzjazmem, bądź krytykowane. Ten swoisty dialog fanów programu z jurorami to nieodłączny element show

Do tej pory wśród jurorów mogliśmy niezmiennie oglądać Iwonę Pavlović mistrzynię w tańcu towarzyskim oraz trenerkę tańca i aktora Andrzeja Grabowskiego. Tancerka zwana "Czarną Mambą" zawsze surowo i rzeczowo ocenia taneczne popisy na parkiecie. Grabowski, jako aktor zwracał zwykle uwagę na wrażenia artystyczne prezentowane przez uczestników show. 

Pozostali jurorzy to też zwykle ktoś związany z tańcem oraz celebryta. Do tej pory za stołem jurorskim zasiadali: Janusz Józefowicz, Jolanta Fraszyńska, Michał Malitowski, Ola Jordan i Andrzej Piaseczny.

Pomponik dotarł do informacji, z których wynika, że w najnowszej edycji programu skład oceniających zostanie okrojony do trzech osób! Decyzja została już podjęta, choć nadal nie wiadomo, kto znajdzie się w tym zacnym gronie, a kogo nie zobaczymy za jurorskim stołem.

"Taniec z Gwiazdami". Kogo zobaczymy w 14. edycji?

Przed tygodniem informowaliśmy, że trwają już negocjacje z aktorami, sportowcami i celebrytami, którzy zatańczą w 14. edycji "TzG". Jak udało nieoficjalnie dowiedzieć się Pomponikowi na giełdzie nazwisk pojawiły się takie gwiazdy jak: Jarosław Bieniuk, Zosia Zborowska, Krystian Wieczorek i... Helena Englert!

Dyrektor stacji - Edward Miszczak - jest osobiście zaangażowany w rozmowy z przyszłymi tancerzami. Na razie piłka jest po stronie potencjalnych uczestników. To na ich decyzje czekają widzowie. 

Jesteście ciekawi, kogo zobaczymy w "TzG" i kto będzie oceniał taneczne popisy? Te informacje Pomponik poda wam już wkrótce...

Zobacz też:

Poznali się w "Tańcu z gwiazdami". Namiętność przerodziła się w coś więcej

Iwona Pavlović zmieniła dom na większy. Robi to wszystko dla wnucząt - taka babcia to skarb!

Marcin Hakiel wraca do korzeni. Jego udział w "Tańcu z gwiazdami" jest już niemal pewny


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy