Reklama
Reklama

Dziwna reakcja Andrzeja Piasecznego na występ Dody. Kamery wszystko uchwyciły

Andrzej Piaseczny nie kryje, że Doda nie należy do jego ulubionych artystek. Mimo że piosenkarz stara się być dżentelmenem, to akurat o Rabczewskiej powiedział wprost, że nie przepada za osobami takimi, jak ona. Teraz dał temu wyraz. Jego zachowanie nie było uprzejme.

Finał 13. edycji "Tańca z gwiazdami" już za nami. Zwyciężczynią została Ilona Krawczyńska. Jednak zanim ogłoszono wyniki, na scenie pojawiła się Doda. Gwiazda rozpoczęła program przebojem "Melodia ta", a przed ogłoszeniem zwycięzcy show, zaśpiewała swój najnowszy utwór "Wodospady". Media zwróciły uwagę na zachowanie Andrzeja Piasecznego (zobacz!) podczas tych występów. Co takiego zrobił juror?

Reklama

Tak zachowywał się Andrzej Piaseczny podczas występu Dody

Kiedy Doda występowała na parkiecie "Tańca z gwiazdami" nie tylko publiczność, ale też jurorzy Iwona Pavlović i Michał Malitowski, oklaskiwali artystkę. Kamera uchwyciła też Piaska. Wokalista nie był skory do tego, by bić brawo Dodzie. Przez cały jej występ trzymał ręce na stole jurorskim. 

Skąd taki brak entuzjazmu względem koleżanki z branży? Andrzej Piaseczny nie kryje, że nie przepada za Dodą. Artysta od lat przyjaźni się z Nergalem, czyli Adamem Darskim, który był przed laty związany z Rabczewską. Teraz oboje, w dość gorzkich słowach, mówią o tym związku i nie szczędzą sobie złośliwości. Piaseczny, mimo że właśnie przez Nergala stracił pracę w TVP i przestał być jurorem "The Voice od Poland", w sporach między parą nadal trzyma stronę muzyka grupy Behemot.

Dodatkowo trzy lata temu popadł w konflikt z Dodą. Poszło o organizację koncertu na warszawskim Torwarze. Artyści zaplanowali swoje występy w tym samym dniu. Piaseczny z menadżerką zagrozili wówczas, że nie wystąpią, jeśli Rabczewska pojawi się na tej samej scenie.

Andrzej Piaseczny kilka tygodni temu wprost powiedział, że za Dodą nie przepada.

"Staram się być dżentelmenem, co wcale nie znaczy, że nie wolno mi komentować rzeczy, które nie podobają mi się. Tylko chciałbym to robić w ładny sposób, wyrażać swoje opinie, tak, by nie uraziły one nikogo. Mam wrażenie, że Dodę trudno urazić, ale to już zupełnie inna sprawa. Nie bardzo lubię i staram się być daleko od ludzi, którzy są w typie charakterologicznym Dody" - mówił w podcaście "Wprost Przeciwnie".

Zobacz też:

Andrzej Piaseczny spotkał w metrze kibiców Legii. Miało być strasznie, a aż się wzruszył

Doda dostała OSOBLIWE prezenty od fanów. Tylko najwierniejsi wiedzieli, co dokładnie lubi!

Doda o własnej ceremonii pogrzebowej. Wiemy, gdzie spocznie jej serce! "Żałoba narodowa i wszyscy na różowo"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Piaseczny | Doda | "Taniec z gwiazdami"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy