Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reni Jusis w końcu wyznała prawdę...

Życie Reni Jusis (45 l.) w ostatnich miesiącach zmieniło się diametralnie. Rozstała się ze swoim wieloletnim partnerem oraz wzięła udział w „Tańcu z Gwiazdami”. Niestety, po pierwszym odcinku odpadła z programu. Teraz zdecydowała się opowiedzieć o tym, jak radzi sobie z samotnością.

Reni Jusis (posłuchaj przeboju "Zakręcona"!) zaskoczyła wszystkich swoją decyzją o udziale w "Tańcu z Gwiazdami". Mimo że miała ambicję na to, by opanować taniec do perfekcji i dojść do finału, życie niemile ją zaskoczyło. 

Artystka odpadła już w pierwszym odcinku tanecznego show. Piosenkarka wyznała, że udział w programie miał być dla niej motywacją do wstania z kanapy i zajęcia się sobą. 

Gwiazda rozwiodła się w tym roku po 12 latach małżeństwa z Tomkiem Makowieckim (36 l., sprawdź!). Teraz na nowo uczy się żyć. 

Reklama

W najnowszym wydaniu "Flesza" przyznała, że stara się cieszyć z życia singielki, ale nie ukrywa, że jest to dla niej cały czas trudne. Okazuje się, że piosenkarka ma problem z samotnością. Nie lubi przebywać sama. 

"Myślę, że jestem stworzeniem stadnym, które największy sens w życiu widzi w relacji z drugim człowiekiem. Nie potrafię jeszcze sama wybrać się do kina czy restauracji. Muszę iść z kimś znajomym (..)". - zdradziła Reni w rozmowie z "fleszem". 

Udział w programie miał być chyba dla Reni szansą na to, by w końcu stanęła na nogi. Miejmy nadzieję, że artystka znajdzie w sobie siłę i dalej będzie rozwijać się w kierunku tańca, który jak widać, pokochała.

***
Zobacz więcej materiałów wideo:


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Reni Jusis | Tomek Makowiecki

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje