Artur Baranowski ustanowił nowy rekord w "1 z 10"
Pod koniec zeszłego roku kultowy teleturniej "Jeden z dziesięciu" narobił w polskich mediach ogromnego zamieszania.
Wszystko za sprawą występu Artura Baranowskiego, który w znakomitym stylu wygrał popularny quiz i nie tylko zapisał się w historii rodzimej telewizji, ale także stał się prawdziwym bohaterem widzów i internautów. Rekordzista ani razu nie udzielił błędnej odpowiedzi i ustalił wynik, o którym dotychczasowi uczestnicy mogli co najwyżej pomarzyć.
Jakby tego było mało, gracz wziął na siebie wszystkie 40 pytań i nawet przez chwilę nie wahał się nad tym, czy wyznaczyć do odpowiedzi któregoś z pozostałych uczestników.
"Rekordzista "1 z 10" wystąpi w "Va Banque"?
Wielbiciele "Jednego z dziesięciu" z niecierpliwością czekali na ponowny występ Artura Baranowskiego, który tym razem miał wziąć udział w wielkim finale. Niestety rekordzista... nie dotarł do studia na czas i na tym zakończyła się jego przygoda z teleturniejem.
Widzowie nie ukrywali, że z chęcią zobaczyliby, jak gracz poradziłby sobie w innych telewizyjnych quizach. W sieci zawrzało od plotek sugerujących, że mistrz "1 z 10" może pojawić się w "Milionerach".
Choć Artur Barański nie usiadł w słynnym studiu obok Huberta Urbańskiego, wygląda na to, że niebawem będzie można oglądać go w innym popularnym programie.
Szczegóły na ten temat wyjawił niedawno nowy prowadzący "Va Banque" - Radosław Kotarski, który w roli prowadzącego show zastąpił Przemysława Babiarza.
"Uczestnikiem drugiego odcinka, który będzie przeze mnie prowadzony, będzie pan Artur, legenda "Jednego z dziesięciu". Zobaczymy, czy będzie faktycznie. Jeśli będzie, to super. Nie mogę się doczekać, kiedy poznam pana Artura" - zdradził założyciel kanału "Polimaty" w podcaście Dawida Podsiadły.
Miejmy nadzieję, że tym razem rekordziście "Jednego z dziesięciu" uda się dotrzeć do studia na czas i będzie miał okazję popisać się swoją wiedzą w kolejnym znanym teleturnieju.
Zobacz też:
Co dalej z "Jaka to melodia" i "Koło fortuny"? Przekazano pilny komunikat ws. prowadzących
Martyna Wojciechowska już tego nie ukrywa. Tak wyglądały początki jej kariery
Radosław Kotarski nowym prowadzącym "Va Banque". Skomentował Przemysława Babiarza








