Reklama
Reklama

Rafał Grabias wciąż przeżywa żałobę po Sewerynie. Nie wszystkich przekonał

Od śmierci Gabriela Seweryna minęły 3 tygodnie. Jego były partner, Rafał Grabias (34 l.) wciąż nie może pogodzić się z tą dojmującą stratą. Pod zamieszczonym na TikToku kolejnym spośród wspomnień wspólnie spędzonych szczęśliwych chwil pojawiły się pełne współczucia komentarze. Nie wszyscy jednak wierzą w szczerość intencji…

Gabriel Seweryn, była gwiazda reality show „Królowe życia”, projektant ekstrawaganckich futer, nazywany „Versace z Głogowa” zmarł 28 listopada 2023 roku w wieku zaledwie 56 lat

Prokuratura bada okoliczności śmierci Gabriela Seweryna

W sprawie jego śmierci jest prowadzone śledztwo. Jak ujawniła Prokuratura Okręgowa w Legnicy, autopsja nie przyniosła odpowiedzi na pytanie o przyczynę zgonu, pozostaje więc czekać na wyniki badań toksykologicznych, które będą znane prawdopodobnie w okolicach świąt. 

Reklama

Tymczasem były partner Seweryna, Rafał Grabias wciąż nie może pogodzić się z jego śmiercią. Chociaż od lat nie utrzymywali ze sobą kontaktu, a Gabriel Seweryn układał sobie życie z Kamilem, Grabias wciąż zamieszcza w mediach społecznościowych nostalgiczne zdjęcia. 

Rafał Grabias wspomina Gabriela Seweryna

Pod najnowszym wspomnieniem o Gabrielu, zamieszczonym na TikToku i opatrzonym komentarzem: „Takiego Cię pamiętam”, pojawiły się pełne współczucia komentarze:

"Panie Rafałku dużo siły dla Pana. Jest Pan wspaniałym człowiekiem, bardzo kochał Pan swojego partnera i dbał o niego jak nikt inny! Ściskam mocno"

"Stracić kogoś, kto był miłością naszego życia, jest jak stracić kawek samego siebie. Czas nauczy Cię żyć ze stratą, ale nigdy nie da o niej zapomnieć, bo miłość jest wieczna"

"Pamięć po Gabrysiu zostanie zawsze w twoim sercu, pamiętaj, aby dalej iść przez życie pogodnym i radosnym".

Wielka miłość Grabiasa i Seweryna? Są wątpliwości

Chociaż żałobę każdy przeżywa na swój własny sposób, a śmierć człowieka, będącego w kwiecie wieku, zawsze budzi zrozumiały szok, nie wszyscy wierzą w szczerość uczuć Rafała Grabiasa. 

Kilka lat temu wątpliwości odnośnie jego związku z Sewerynem zgłosiła Dagmara Kaźmierska. Jeszcze za czasów, gdy wszyscy troje występowali w „Królowych życia”, zamieściła na Instagramie emocjonalny wpis, w którym wyraźnie dała do zrozumienia, że związek Rafała i Gabriela został wyreżyserowany na potrzeby show. Jak napisała:

„To, jak wy się prowadzicie ze swoim parterem, wzajemnie oszukując, zdradzając, strasząc etc, to jest nieporównywalnie gorsze od tego, czym ja się zajmowałam”. 

Bliska znajoma Gabriela Seweryna, gwiazda serialu „Gliniarze”, po śmierci projektanta wyznała, co mówił jej o byłym partnerze:

„Gdy ostatni raz widziałam się z Gabrielem, to powiedział mi jasno i wprost: „Ewelina! Ja nie chcę mieć kontaktu z tym człowiekiem!".  To są jego słowa. Może warto byłoby je uszanować...”

Zobacz też:

Gabriel Seweryn przed śmiercią chciał zrobić jedną rzecz. Nie zdążył

Były partner Seweryna bał się pogrzebu. Dostawał niepokojące wiadomości

Niedawno Matthew Perry, teraz Gabriel Seweryn. Czym jest nagłe zatrzymanie krążenia?

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy