Reklama
Reklama

Rafał Brzozowski stracił pracę w TVP i ma już dość. Zdradził, czym będzie się teraz zajmował

Rafał Brzozowski nieoczekiwanie rozstał się z Telewizją Polską i wyszło na jaw, że jego miejsce w "Jaka to melodia?" zajmie Robert Janowski. Co to oznacza dla słynnego piosenkarza? Okazuje się, że 43-latek ma już pewien pomysł na to, czym będzie się zajmował w najbliższym czasie.

Rafał Brzozowski znakomicie odnalazł się w "Jaka to melodia?"

Muzyczny teleturniej "Jaka to melodia?"  jest jednym z najdłużej emitowanych programów w historii polskiej telewizji. Przebojowy format zadebiutował na antenie TVP ponad dwadzieścia pięć lat temu. Quiz przez dwie dekady prowadzony był przez Roberta Janowskiego, który dzięki swojej roli gospodarza show zyskał sławę i ogólnopolską rozpoznawalność.

Niestety wraz z nadejściem "dobrej zmiany" dziennikarz zakończył swoją wieloletnią współpracę z Telewizją Polską. Na jego miejsce producenci formatu zatrudnili Norbiego, który jednak nie sprawdził się jak gospodarz muzycznego cyklu i musiał zadowolić się posadą w "Kole fortuny", które poprowadził w duecie z Izabellą Krzan.

Reklama

W związku z tym TVP postawiła na Rafała Brzozowskiego, który od razu odnalazł się w nowej roli i został prezenterem "Jaka to melodia?".

Robert Janowski znów poprowadzi "Jaka to melodia"

Chociaż wydawało się, że piosenkarz na dobre zadomowił się w muzycznym teleturnieju, nowy zarząd, który przejął niedawno stery na Woronicza, zdecydował się zwolnić reprezentanta Polski na Eurowizji i ponownie nawiązać współpracę z Robertem Janowskim.

Piosenkarz zapewne nie był zadowolony z decyzji swoich przełożonych, na szczęście zakończenie przygody ze słynnym programem nie oznacza, że czeka go bezrobocie.

43-latek wciąż jest aktywny na scenie i regularnie występuje przed publicznością.

Ostatnio jednak najwidoczniej poczuł się zmęczony ostatnimi wydarzeniami i natłokiem obowiązków. W związku z czym powiedział "dość" i postanowił udać się na zasłużony wypoczynek.

Rafał Brzozowski udał się na wypoczynek

O wszystkim poinformował za pomocą mediów społecznościowych.

"Czas odpocząć po intensywnym koncertowym weekendzie. To był znakomity czas wypełniony muzyką" - przekazał na Instagramie.

Jakiś czas później pochwalił się złowioną rybą. Pod nagraniem z imponujących rozmiarów szczupakiem były gwiazdor "Jaka to melodia?" napisał:

"A teraz czas dla mnie. Relaks i wędkowanie" - czytamy pod postem.

Zobacz też:

Telewizja Polska startuje z nowym teleturniejem. Rusza produkcja quizu "Cudowne lata"

Rafał Brzozowski zabrał głos w sprawie nowej ukochanej. Padła jasna deklaracja

Wieści o Brzozowskim to jednak nie były plotki. Nagle oficjalnie ogłosił

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rafał Brzozowski | Jaka to melodia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy