Reklama
Reklama

Dopiero co Rafał Brzozowski stracił pracę w TVP, a tu takie wieści. Zaskakujące informacje z Woronicza

Po wielu roszadach kadrowych w najpopularniejszych teleturniejach Telewizji Polskiej nowy zarząd stacji postanowił pożegnać się z gospodarzem "Jaka to melodia" - Rafałem Brzozowskim. Chwilę po tym media obiegła jeszcze jedna zaskakująca wiadomość. Wygląda na to, że były gwiazdor TVP ma kolejny powód do niezadowolenia.

Robert Janowski wraca do prowadzenia "Jaka to melodia?"

Fani teleturnieju "Jaka to melodia" długo czekali na to, aż TVP podejmie decyzję w sprawie przyszłości popularnego programu. W końcu okazało się, że nowy zarząd Telewizji Polskiej postanowił zakończyć współpracę z dotychczasowym prowadzącym format i ponownie zatrudnić na jego miejsce Roberta Janowskiego, który był gospodarzem show przez ponad dwadzieścia lat, ale odszedł z Woronicza, gdy fotel prezesa przejął Jacek Kurski.

Reklama

Na nowe odcinki z udziałem słynnego aktora musicalu "Metro" widzowie będą musieli jednak jeszcze trochę poczekać.

"Takie są plany, żeby wrócić jeszcze na jesienną ramówkę, ale jeszcze nikt nie powiedział ostatniego słowa, ani też ja, ani też druga strona. Jeszcze mamy trochę czasu, jak to już będzie na pewno, wtedy Państwa poinformuję" - zdradził Janowski w rozmowie z serwisem Shownews.

Telewizja Polska startuje z zupełnie nowym teleturniejem

To nie są jednak jedyne zmiany w teleturniejach emitowanych przez TVP. Jakiś czas temu z posadą gospodarza "Koła fortuny" musiał pożegnać się Norbi i towarzysząca mu Izabella Krzan, wielbicieli "Va Banque" zaskoczyła z kolei informacja o zakończeniu współpracy z Przemysławem Babiarzem.

Zaraz po tym, jak media obiegły informacje o zwolnieniu Rafała Brzozowskiego, wyszło na jaw, że Telewizja Polska ma zamiar wystartować z zupełnie nowym teleturniejem.

Program "Cudowne lata" - bo o nim mowa - ma być polską wersją formatu "Boomerissima", który zdobył we Włoszech ogromną popularność. Jak informuje serwis Press - TVP ma zamiar wyprodukować 12 odcinków cyklu.

W telewizyjnym quizie będą rywalizować ze sobą znane osoby reprezentujące różne pokolenia.

Jak na razie nie wiadomo jeszcze, kto poprowadzi "Cudowne lata". Jak się jednak można spodziewać - niedawno zwolniony z Woronicza Rafał Brzozowski ma raczej nikłe szanse na zostanie prezenterem nowego formatu.

Zobacz też:

Aleksander Sikora przerwał milczenie. Były gwiazdor TVP mówi o swoich planach

Stanisław z "Sanatorium" spędził weekend w doborowym towarzystwie. Kogo tam nie było!

Barbara Kurdej-Szatan wraca do TVP po aferze sprzed kilku lat

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rafał Brzozowski | Jaka to melodia | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy